• Lucart Strong 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza - 12 rolek - Higiena.NET

Lucart Strong 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza - 12 rolek

Kod towaru: 812177S

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 210,55 310,05

310,05 zł Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 12 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart Strong 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza - 12 rolek

Opis

Lucart Strong 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza - 12 rolek

Prezentowany papier toaletowy Strong 900 ID marki Lucart, to produkt, który idealnie łączy doskonałą jakość z dużą wydajnością. Z tego powodu stanowi bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak nowoczesne biurowce czy restauracje. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać kompleksowo o nawet najbardziej wymagających gości. Co więcej, jedna rolka papieru toaletowego Strong 900 ID ma długość 202 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie prawie 2,5 kilometra produktu do wykorzystania. Tak ogromna ilość będzie dobrym rozwiązaniem szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Produkty z linii Strong opierają się na doskonałej jakości celulozie pozyskiwanej z odpowiedzialnych źródeł. Zastosowanie dwóch warstw gwarantuje, że papier toaletowy jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku, co ma szczególne znacznie jeśli pragniemy wywrzeć dobre wrażenie na użytkownikach naszych toalet. W połączeniu ze schludnym, białym kolorem oferowany papier toaletowy wydaje się po prostu bardziej elegancki i doskonale przystaje do miejsc o wyższym standardzie. Wykorzystana celuloza wyróżnia się także dużą wytrzymałością, przez co naturalnie wzrasta wydajność pojedynczej rolki, a my jesteśmy w stanie zaoszczędzić na jej uzupełnianiu.

Cały system został zaprojektowany tak, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem w systemie Autocut, pobierany jest tylko jeden listek jednocześnie, co stanowi doskonały sposób na zachowanie 100% higieny. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to wyraźnie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - prawie 2,5 km papieru toaletowego
  • Miękka i przyjemna w dotyku celuloza = komfort gości
  • Wydawanie pojedynczych listków = większa wydajność
  • Elegancka celuloza doskonała do miejsc o wyższym standardzie
  • Łatwe rozpuszczanie = brak zatorów w rurach
  • Śnieżnobiały, elegancki kolor


Kompatybilne produkty

Papier toaletowy jest kompatybilny z dozownikami marki Lucart z linii Identity o kodach 892302 oraz 892308.


Parametry

Materiał wykonania:celuloza
Liczba warstw:2
Wysokość rolki:9 cm
Długość rolki:202 m
Kolor:biały
Jednostka sprzedaży:1 karton = 12 rolek

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.