• Lucart EcoNatural 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek - Higiena.NET
  • Lucart EcoNatural 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek - Higiena.NET

Lucart EcoNatural 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Kod towaru: 812179S

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 259,95

Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 3 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart EcoNatural 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek
  • Lucart EcoNatural 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Opis

Lucart EcoNatural 900 ID - Papier toaletowy, 2 warstwy, 202 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Prezentowany papier toaletowy EcoNatural 900 ID marki Lucart, to rozwiązanie, które w idealnej harmonii łączy trzy elementy, tj. doskonałą jakość, ekonomiczne zużycie oraz troskę o środowisko naturalne. Z tego powodu stanowią bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak galerie handlowe, dworce, biurowce, szpitale czy szkoły.

Produkty z linii EcoNatural stworzone zostały przy wykorzystaniu innowacyjnej, ekologicznej technologii opracowanej specjalnie dla marki Lucart. Prezentowany papier toaletowy wykonany jest w 100% z celulozy pozyskanej z kartonów po napojach. Tworzywo to nosi nazwę Fiberpack, a w czasie jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Proces ten jest w pełni ekologiczny, co potwierdza również certyfikat Ecolabel, nadawany jedynie produktom spełniającym rygorystyczne wymogi.

Co ważne, w przeciwieństwie do surowców wtórnych takich jak makulatura, materiał ten wyróżnia się doskonałą jakością i właściwościami, które znaleźć możemy w czystej celulozie. Przede wszystkim jest on miękki i po prostu przyjemny w dotyku, dzięki czemu sprawdzi się nawet w miejscach o podwyższonym standardzie, takich jak nowoczesne biurowce. Dodatkowo, jasnobrązowy kolor oraz eleganckie tłoczenie wyraźnie dają znać, że papier toaletowy pochodzi z ekologicznych źródeł. Ma to szczególne znacznie, gdy zależy nam na podkreśleniu tego aspektu.

Jedna rolka papieru toaletowego EcoNatural 900 ID ma długość 202 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie prawie 2,5 kilometra produktu do wykorzystania. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Co więcej, zastosowanie aż dwóch warstw sprawia, że papier toaletowy jest bardzo wytrzymały, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie jego wydajności, a tym samym oszczędność pieniędzy.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem w systemie Autocut, pobierany jest tylko jeden listek jednocześnie. Stanowi to doskonały sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał papieru toaletowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to wyraźnie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - prawie 2,5 km papieru toaletowego
  • Miękki i przyjemny w dotyku
  • Wydawanie pojedynczych listków = większa wydajność
  • Przyjazny dla środowiska - wykonany w 100% z włókien pochodzących z recyklingu
  • Tworzywo Fiberpack - makulatura o właściwościach celulozy
  • Łatwe rozpuszczanie = brak zatorów w rurach


Kompatybilne produkty

Papier toaletowy jest kompatybilny z dozownikami marki Lucart z linii Identity o kodach 892302 oraz 892308.


Parametry

Materiał wykonania:Surowiec wtórny Fiberpack (celuloza)
Liczba warstw:2
Wymiary odcinka:22,5 x 9 cm
Długość rolki:202 m
Kolor:caffe latte
Jednostka sprzedaży:1 karton = 12 rolek

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.