• Lucart EcoNatural 19J - Papier toaletowy mini jumbo, 2 warstwy, 160 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek - Higiena.NET

Lucart EcoNatural 19J - Papier toaletowy mini jumbo, 2 warstwy, 160 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Kod towaru: 812276J

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 113,25

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 12 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart EcoNatural 19J - Papier toaletowy mini jumbo, 2 warstwy, 160 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Opis

Lucart EcoNatural 19J - Papier toaletowy mini jumbo, 2 warstwy, 160 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Oferowany papier toaletowy EcoNatural 19J marki Lucart, to rozwiązanie, które w doskonałej równowadze łączy trzy elementy, tj. świetną jakość, oszczędne zużycie oraz troskę o środowisko naturalne. Z tego powodu stanowi on bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak galerie handlowe, dworce, biurowce, szpitale czy szkoły.

Produkty z linii EcoNatural stworzone zostały przy wykorzystaniu nowoczesnej i jedynej w swoim rodzaju, ekologicznej technologii opracowanej specjalnie dla marki Lucart. Prezentowany papier toaletowy wykonany jest w 100% z celulozy pozyskanej z kartonów po napojach. Tworzywo to nosi nazwę Fiberpack, a w czasie jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Proces ten jest w pełni ekologiczny, co potwierdza również certyfikat Ecolabel, który otrzymują tylko produkty spełniające rygorystyczne wymogi.

Co ważne, w przeciwieństwie do surowców wtórnych takich jak makulatura, materiał ten wyróżnia się perfekcyjną jakością i właściwościami, które znaleźć możemy w czystej celulozie. Przede wszystkim jest on miękki i miły w dotyku, dzięki czemu sprawdzi się nawet w miejscach o wysokim standardzie, takich jak nowoczesne biurowce czy restauracje. Dodatkowo, jasnobrązowy kolor oraz eleganckie tłoczenie wyraźnie dają znać, że papier toaletowy pochodzi z ekologicznych źródeł. Ma to szczególne znacznie, gdy zależy nam na podkreśleniu tego aspektu.

Jedna rolka papieru toaletowego EcoNatural 19J ma długość 160 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie ponad 2 kilometry produktu do wykorzystania. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Co więcej, zastosowanie aż dwóch warstw sprawia, że papier toaletowy jest bardzo wytrzymały, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie jego wydajności, a tym samym oszczędność pieniędzy.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, pobierany jest tylko jeden listek jednocześnie. Stanowi to doskonały sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nas papieru toaletowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to zdecydowanie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - ponad 2 km papieru toaletowego
  • Miękki i przyjemny w dotyku
  • Wydawanie pojedynczych listków = większa wydajność
  • Przyjazny dla środowiska - wykonany w 100% z włókien pochodzących z recyklingu
  • Tworzywo Fiberpack - makulatura o właściwościach celulozy


Parametry

Materiał wykonania:Surowiec wtórny Fiberpack (celuloza)
Liczba warstw:2
Długość rolki:160 m
wymiary listka:9,1 x 23 cm
Kolor:Caffe latte
Jednostka sprzedaży:1 opakowanie = 12 rolek
Perforacja:Tak

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.