• Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółto-czerwone – M - Higiena.NET

Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółto-czerwone – M

Kod towaru: 915808

Cena brutto 3,85

Producent: Ikapol

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółto-czerwone – M

Opis

Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółto-czerwone – M

Wysokiej jakości rękawice gospodarcze wykonane z lateksu, niezwykle miękkiego i elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich podstawowych zadań w gospodarstwie domowym, czy w ogrodzie np. przy sortowaniu warzyw.

Dzięki bardzo grubej i niezwykle szczelnej warstwie lateksu i chłonącej pot bawełnianej wyściółce wewnątrz, wyraźnie usprawniony został poziom komfortu użytkowania rękawic oraz ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi podstawowego działania.

Pewny chwyt i przyczepność podczas wykonywania zadań, zagwarantuje szorstka faktura antypoślizgowa na palcach i wewnętrznej stronie dłoni. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Nie należy ich wystawiać na działanie substancji ropopochodnych, naftowych i zawierającymi terpentynę. Rękawice marki Masters po użyciu należy umyć w bieżącej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.


Parametry

Kolor:Żółto-czzerwony
Materiał:Lateks - naturalna guma
Rozmiar:M
Opakowanie:1 para