• Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – M - Higiena.NET

Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – M

Kod towaru: 910261

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 2,70

Ilość:

Jednostka miary: para

Producent: Ikapol

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – M

Opis

Master – Rękawice gospodarcze, lateksowe, żółte – M

Wysokiej jakości rękawice gospodarcze wykonane z lateksu, niezwykle miękkiego i elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich podstawowych zadań w gospodarstwie domowym, czy w ogrodzie np. przy sortowaniu warzyw.

Dzięki bardzo grubej i niezwykle szczelnej warstwie lateksu i chłonącemu pot bawełnianemu flokowi wewnątrz, wyraźnie usprawniony został poziom komfortu użytkowania rękawic oraz ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi podstawowego działania.

Pewny chwyt i przyczepność podczas wykonywania zadań, zagwarantuje szorstka faktura antypoślizgowa na palcach i wewnętrznej stronie dłoni. Dodatkowo, rolowany, elastyczny mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice zapewniają ochronę przed podstawowymi środkami czyszczącymi. Nie należy ich wystawiać na działanie substancji ropopochodnych, naftowych i zawierającymi terpentynę. Rękawice marki Masters po użyciu należy umyć w bieżącej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.


Parametry

Rozmiar:M
Kolor:Żółty
Materiał:Lateks - naturalna guma
Opakowanie:1 para

Opinie

  • Klaudia

    Bardzo feajne rękawiczki