• Swish Powerhouse - Uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l - Higiena.NET
  • Swish Powerhouse - Uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l - Higiena.NET

Swish Powerhouse - Uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l

Kod towaru: POWERHOUSE

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 21,60

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Powerhouse - Uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l
  • Swish Powerhouse - Uniwersalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l

Opis

Silny środek do usuwania tłuszczu i innych trudnych zabrudzeń z wodoodpornych powierzchni

Profesjonalny środek marki Swish do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni odpornych na działanie wody np. płytek ceramicznych, umywalek, kranów ze stali nierdzewnej, blatów kuchennych czy dywanów. Niezwykłe właściwości rozpuszczające preparatu sprawdzą się perfekcyjnie w takich miejscach jak restauracje, szkoły, szpitale czy hale sportowe.

Skoncentrowana receptura umożliwia bardzo wydajne dozowanie środka, a co za tym idzie gwarantuje wysoką oszczędność. Dzięki Powerhouse w bardzo ekonomiczny sposób usuniesz różnego rodzaju zatłuszczenia, plamy atramentu i oleju, oraz inne uciążliwe zabrudzenia. Swish Powerhouse wyraźnie usprawni Twoją pracę i sprawi, że stanie się znacznie bardziej komfortowa.

Preparat pomoże również w zabezpieczeniu powierzchni przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Dodatkowo, środek jest bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie powoduje zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.


Produkt bezpieczny

Preparat nie wymaga rozcieńczania ani spłukiwania. Wystarczy nanieść go na powierzchnię np. rozpylając, a następnie wytrzeć do sucha. W celu sprawdzenia działania środka przed właściwym użyciem, zalecane jest zaaplikowanie go na mniej widocznym fragmencie powierzchni. Zalecane jest także korzystanie z odzieży ochronnej, przede wszystkim osłony oczu i rękawic.


Parametry

Pojemność:1 l