• Swish Enviro Solutions Stainless Steel Cleaner - Środek na bazie silikonu do pielęgnacji stali nierdzewnej - 946 ml - Higiena.NET

Swish Enviro Solutions Stainless Steel Cleaner - Środek na bazie silikonu do pielęgnacji stali nierdzewnej - 946 ml

Kod towaru: 789463

Cena brutto 48,50

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Enviro Solutions Stainless Steel Cleaner - Środek na bazie silikonu do pielęgnacji stali nierdzewnej - 946 ml

Opis

Swish Stainless Steel Cleaner - Środek na bazie silikonu do pielęgnacji stali nierdzewnej - 946 ml

Profesjonalny preparat do konserwacji powierzchni wykonanych z różnego rodzaju metali, przede wszystkim stali nierdzewnej. Stainless Steel Cleaner stanowi nieocenioną pomoc zarówno podczas regularnej konserwacji celem utrzymania stałego poziomu czystości, jak i w trakcie gruntownego usuwania trudnych zabrudzeń. Doskonale sprawdza się branży związanej z sektorem spożywczym i farmaceutycznym - pomoże Ci z łatwością pozbyć się zabrudzeń z takich miejsc jak np.:

  • Zlewozmywaki w lokalach gastronomicznych
  • Okapy kuchenne i kratki wentylacyjne
  • Poręcze i balustrady
  • Grille i piekarniki
  • Lampy i różne elementy dekoracyjne

Oferowany preparat w jednym cyklu myje i pielęgnuje powierzchnie, dzięki czemu pozwoli Ci bez wysiłku przywrócić im atrakcyjny wygląd. Zawarte w recepturze środka składniki nabłyszczające na bazie silikonu oraz formuła przyśpieszająća wysychanie, pomogą efektywnie wypolerować czyszczone materiały, nadając im połysk bez smug i nalotów.

Stainless Steel Cleaner jest skuteczny nawet w bardzo małych dawkach, co przekłada się bezpośrenio na zwiększenie oszczędności. Dzieki niemu w wygodny sposob zadbasz o swoje metalowe powierzchnie.


Instrukcja stosowania

Rozpuść około 1 litra środka w 1 litrze czystej wody. Tak uzyskanym roztworem spryskaj powierzchnię, a następnie przetrzyj do sucha przy użyciu ręcznika papierowego lub ściereczki.


Parametry

Pojemność:946 ml