• Swish Powershine - Środek do nabłyszczania i konserwacji mebli - 946 ml - Higiena.NET

Swish Powershine - Środek do nabłyszczania i konserwacji mebli - 946 ml

Kod towaru: POWERSHINE

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 27,20 35,55

27,20 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 5 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Powershine - Środek do nabłyszczania i konserwacji mebli - 946 ml

Opis

Środek do mycia, konserwacji i nabłyszczania mebli

Bardzo wydajny preparat do czyszczenia oraz pielęgnacji powierzchni wykonanych z drewna, także naturalnego, i skóry. Kompleksowe działanie Powershine sprawdzi się podczas mycia wszelkiego rodzaju zabezpieczonych podłóg i mebli. Sprawdza się perfekcyjnie zarówno podczas codziennej pielęgnacji, jak i w przypadku usuwania plam. Dzięki Powershine w łatwy i szybki sposób pozbędziesz się m.in. uciążliwych, ciągle powracających odcisków palców.

Receptura preparatu wyposażona została w różnego rodzaju składniki konserwujące m.in. silikon, dzięki którym Twoje powierzchnie pozostaną w doskonałej kondycji znacznie dłużej niż dotychczas. Prezentowany produkt nie tylko usuwa zabrudzenia, ale także podkreśla naturalne piękno drewnianych powierzchni, pomagając przywrócić im pierwotny kolor i dawny połysk bez obaw o pozostawienie smug czy zacieków.

Dodatkowo, środek zneutralizuje również przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas odprężającą, migdałową wonią, która zwiększy komfort sprzątania.


Instrukcja stosowania

Środek jest gotowy do użycia - nie wymaga rozcieńczania. Przed zastosowaniem na powierzchni, należy usunąć z niej luźne zabrudzenia oraz kurz. Następnie wystarczy jedynie rozpylić niewielką dawkę na wybraną powierzchnię i przetrzeć ją za pomocą miękkiej tkaniny aż do uzyskania pożądanego połysku.


Parametry

Pojemność:946 ml