• Swish Office Clean - Środek do codziennej pielęgnacji i czyszczenia mebli - 5 l - Higiena.NET

Swish Office Clean - Środek do codziennej pielęgnacji i czyszczenia mebli - 5 l

Kod towaru: OFFICE CLEAN/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 42,25

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 16 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Office Clean - Środek do codziennej pielęgnacji i czyszczenia mebli - 5 l

Opis

Preparat do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych i wykonanych z tworzywa sztucznego

Wyjątkowo wydajny preparat do czyszczenia i konserwacji powierzchni wykonanych z drewna lakierowanego i laminowanego oraz tworzyw sztucznych. Doskonale czyści biurka, blaty stołów, szafki oraz różnego rodzaju urządzenia biurowe np. obudowy drukarek. Office Clean sprawdzi się perfekcyjnie zarówno podczas codziennej pielęgnacji, jak i w przypadku usuwania uciążliwych plam. Oferowany preparat wyraźnie ułatwia i przyśpiesza Twoją pracę.

Formuła preparatu wyposażona została w różnego rodzaju składniki konserwujące m.in. silikon, dzięki którym Twoje powierzchnie pozostaną w świetnej kondycji przez znacznie dłuższy czas. Co więcej, wyjątkowo silne właściwości antystatyczne środka pomogą zabezpieczyć Twoje meble przed osadzeniem się kurzu.

Jednak Office Clean nie tylko usuwa zabrudzenia, ale także podkreśla naturalne piękno czyszczonych materiałów. Szybko odparowująca receptura na bazie alkoholu przywróci dawny połysk i pozostawi powierzchnie bez smug i zacieków. Dodatkowo, po umyciu środek zneutralizuje również przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas odprężającą, świeżą wonią, która wpłynie pozytywnie na Twój komfort.


Instrukcja stosowania

Środek jest gotowy do użycia - nie wymaga rozcieńczania. Przed zastosowaniem na powierzchni, należy usunąć z niej luźne zabrudzenia. Następnie wystarczy jedynie nanieść niewielką dawkę na wybraną powierzchnię, np. przy użyciu butelki ze spryskiwaczem i przetrzeć ją za pomocą gąbki lub szmatki aż do uzyskania pożądanego połysku.


Parametry

Pojemność:5 l