• Swish Sparkle Glass Cleaner - Środek do mycia szkła i odtłuszczania powierzchni - 5 l - Higiena.NET

Swish Sparkle Glass Cleaner - Środek do mycia szkła i odtłuszczania powierzchni - 5 l

Kod towaru: SPARKLE GLASS CLEANER/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 59,80

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 14 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Sparkle Glass Cleaner - Środek do mycia szkła i odtłuszczania powierzchni - 5 l

Opis

Preparat do mycia powierzchni szklanych i usuwania tłustych plam

Fachowy preparat marki Swish do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni szklanych i innych materiałów wodoodpornych np. szyb, luster, kafelków czy blatów kuchennych. Niezwykłe właściwości nawilżające i nabłyszczające preparatu sprawdzą się perfekcyjnie w takich miejscach jak restauracje, centra handlowe, szpitale czy biura.

Szybko odparowująca receptura preparatu pozostawia po użyciu połysk bez smug i zacieków. W bardzo ekonomiczny sposób usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Doskonale poradzi sobie z uciążliwymi zatłuszczeniami, odciskami palców i innymi plamami, których pomoże Ci pozbyć się bez wysiłku. Dodatkowo, preparat Sparkle Glass Cleaner jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie powoduje zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Środek stanowi niezawodne wsparcie zwłaszcza w pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu ruchu. Silny koncentrat preparatu zagwarantuje możliwość bardzo wydajnego dozowania, która przełoży się bezpośrednio na zwiększenie oszczędności i ułatwienie pracy. Może być wykorzystywany na powierzchniach mających kontakt z żywnością.


Instrukcja stosowania

Rozpyl preparat na czyszczonej powierzchni, po czym przetrzyj zabrudzenia korzystając z miękkiej ściereczki. W przypadku czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością zalecane jest spłukanie ich czystą wodą. Produkt należy rozpuścić w czystej wodzie dostosowując stężenie do poziomu zabrudzeń:

  • Zwykłe zabrudzenia: 5 - 40 ml środka na 1 litr czystej wody
  • Trudne zabrudzenia: 40 - 500 ml środka na 0,5 litra czystej wody


Parametry

Pojemność:5 l