• Swish Glass Clean – Płyn do mycia szyb – 1 l - Higiena.NET

Swish Glass Clean – Płyn do mycia szyb – 1 l

Kod towaru: GLASS CLEAN/SWISH

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 11,85

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 71 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Swish Glass Clean – Płyn do mycia szyb – 1 l

Opis

Swish Glass Clean – Płyn do mycia szkła – 1 l

Bardzo dobrej jakości preparat do czyszczenia szklanych oraz innych wodoodpornych powierzchni, takich jak np. płytki ceramiczne czy powierzchnie chromowane. Wyjątkowa formuła Swish Glass Clean nie tylko usunie wszelkie, nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia, ale również pozostawi powierzchnie bez smug czy zacieków, oraz nada im krystaliczny połysk. Preparat sprawdzi się perfekcyjnie np. w przypadku czyszczenia śladów po palcach lub plam tłuszczu.

Swish Glass Clean to produkt, który łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. To niezawodne rozwiązanie zarówno w domu jak i w miejscu pracy, np. w biurowcu czy lokalu gastronomicznym.

Dodatkowo, środek Swish Glass Clean posiada właściwości antystatyczne, które sprawiają, że brud nie osadza się tak łatwo na umytej powierzchni. Dzięki temu nasze szyby czy lustra pozostaną krystalicznie czyste przez bardzo długi czas.


Właściwości:

 • Nabłyszczanie
 • Przyjemny, świeży zapach
 • Nie pozostawia smug

 • Zastosowanie

  Środek jest gotowy do użycia - należy rozpylić go na czyszczoną powierzchnie, a następnie wyczyścić szmatką i przetrzeć do sucha.


  Parametry

  Pojemność:1 litr