• SuperPads - Pad piankowy - 14
 • SuperPads - Pad piankowy - 14

SuperPads - Pad piankowy - 14"

Kod towaru: MFP-150140

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 37,60 44,70

34,20 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Superpads

Marka: Superpads

W magazynie: 2 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • SuperPads - Pad piankowy - 14
 • SuperPads - Pad piankowy - 14

Opis

SuperPads - Pad piankowy - 14"

Zapoznaj się z technologią padów piankowych, które zyskały miano "magicznych"! Pady z pianki melaminowej to rozwiązanie przeznaczone do maszynowego i ręcznego mycia posadzek i powierzchni ponadpodłogowych. Bez problemu pozbywają się zabrudzeń z gładkich i twardych powierzchni, takich jak: gres, lastriko, tarkett, linoleum, beton, terazzo i podobne.

Pianka zastosowana w padach posiada unikalne właściwości czyszczące. Dokładnie zbiera drobinki brudu i powoduje szybszy przepływ wody między padem a podłożem. Elastyczna struktura pozwala na dokładne dopasowanie pada do czyszczonej powierzchni. Dzięki temu pad dokładniej wypłukuje zanieczyszczenia z mikroporów posadzki. Pady z melaminy redukują czas potrzebny na doczyszczenie posadzki oraz ograniczają zużycie środków chemicznych. Efekty są widoczne nawet wtedy, gdy do czyszczenia używa się samej wody! Ich używanie zwiększa wydajność pracy i całościowo redukuje koszty maszynowego czyszczenia podłóg.


Opis produktu

Pady podłogowe z melaminy posiadają otwartą strukturę, która powoduje dużą chłonność wody i brudu. Pod mikroskopem zobaczymy, że setki tysięcy drobnych igiełek pracują na to, by każdy, nawet najmniejszy brud w mikroporach posadzki został zebrany. Część piankowa doskonale radzo sobie z gładkimi powierzchniami, ale jest narażona na uszkodzenia mechaniczne. Część ścierna służy do docierania silniejszego brudu lub nierównych posadzek. Całość składa się na uniwersalne rozwiązanie przydatne każdemu posiadaczowi maszyny czyszczącej.


Stosowanie

 1. Przed załozeniem pada należy go dokładnie namoczyć. Stosowanie pada bez namoczenia doprowadzi do jego szybkiego zużycia.
 2. Należy pracować na maszynach o obrotach do 400 obr/min. Stosowanie maszyn o małej mocy (maszyny bateryjne!) może doprowadzić do ich uszkodzenia. Pad melaminowy dokładnie dolega do czyszczonej powierzchni, co tworzy bardzo dużą powierzchnię tarcia i opór. Maszyny o małej mocy mogą nie podołać temu zadaniu, dlatego zalecamy stosowanie maszyn o zasilaniu kablowym.
 3. Pad powinien być czyszczony bieżącą wodą w zależności od poziomu zabrudzeń.
 4. SuperPad wytrzyma od kilkuset do kilku tysięcy metrów kwadratowych wyczyszczonej powierzchni. Jego żywotność zależy od:
  • rodzaju czyszczonej powierzchni, budowy, chropowatości, porowatości, stopnia i rodzaju zabrudzenia
  • wielkości nacisku maszyny na pada
  • poziomu nawilżenia pada
 5. Ewentualne środki chemiczne, wykorzystywane do nawilżenia pada, powinny być mało agresywne


Parametry

Rozmiar:14"
Rodzaj:do codziennej pielęgnacji
Kolor:szary, zielony