• SuperPads - Pad piankowy ręczny z warstwą szorującą - 5 sztuk - Higiena.NET

SuperPads - Pad piankowy ręczny z warstwą szorującą - 5 sztuk

Kod towaru: MFP-25511027

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 47,15

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Superpads

Marka: Superpads

W magazynie: 22 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • SuperPads - Pad piankowy ręczny z warstwą szorującą - 5 sztuk

Opis

SuperPads - Pad piankowy ręczny z warstwą szorującą - 5 sztuk

Zapoznaj się z technologią padów piankowych, które zyskały miano "magicznych"! Pady z pianki melaminowej to rozwiązanie przeznaczone do maszynowego i ręcznego mycia posadzek i powierzchni ponadpodłogowych. Bez problemu pozbywają się zabrudzeń z gładkich i twardych powierzchni, takich jak: gres, lastriko, tarkett, linoleum, beton, terazzo i podobne.

Pianka zastosowana w padach posiada unikalne właściwości czyszczące. Dokładnie zbiera drobinki brudu i powoduje szybszy przepływ wody między padem a podłożem. Elastyczna struktura pozwala na dokładne dopasowanie pada do czyszczonej powierzchni. Dzięki temu pad dokładniej wypłukuje zanieczyszczenia z mikroporów posadzki. Pady z melaminy redukują czas potrzebny na doczyszczenie posadzki oraz ograniczają zużycie środków chemicznych. Efekty są widoczne nawet wtedy, gdy do czyszczenia używa się samej wody! Ich używanie zwiększa wydajność pracy i całościowo redukuje koszty maszynowego czyszczenia podłóg.


Opis produktu

Pady ręczne z melaminy z łatwością usuwają brud, odciski, plamy po tuszu i flamastrach, jak i ślady po kredkach, zarysowania od podeszwy butów. Do doskonałego działania potrzeba im jedynie wody - w końcu nie na darmo przylgnęło do nich miano "magicznej gąbki"!

Doskonale radzą sobie z zabrudzeniami ceramiki łazienkowej, fug, płytek ceramicznych i kamiennych, drzwi, ścian, a nawet tapicerki samochodowej. Ze względu na ograniczenie środków chemicznych pad jest bezpieczny dla każdej powierzchni. Dodatkowa warstwa ze ścierniwem pozwala pozbyć się mocniejszych zabrudzeń.


Stosowanie

Zmoczyć pad za pomocą wody, a następnie przecierać zabrudzone miejsce aż do pożądanego wyglądu. W przypadku ciężkich zabrudzeń można użyć dodatkowo środków chemicznych w miejsce wody. Środki chemiczne powinny być dostosowane do czyszczonej powierzchni.


Parametry

Rozmiar:255 x 110 x 27 mm
Rodzaj:do codziennej pielęgnacji
Kolor:szary, zielony
Opakowanie:5 sztuk

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.