• Swish Duke - Uniwersalny preparat myjący do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l - Higiena.NET

Swish Duke - Uniwersalny preparat myjący do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l

Kod towaru: 4004-1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,05

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Duke - Uniwersalny preparat myjący do usuwania trudnych zabrudzeń - 1 l

Opis

Uniwersalny preparat myjący do usuwania trudnych zabrudzeń

Swish Duke to przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat myjący do usuwania bardzo trudnych zabrudzeń, np. uciążliwych osadów mydlanych czy zaschniętego wosku. Nadaje się do stosowania na wszystkich wodoodpornych i alkalioodpornych powierzchni twardych. Sprawdzi się perfekcyjnie m.in. podczas czyszczenia posadzek i ścian.

Silnie skoncentrowana receptura płynu sprawia, że już niewielka dawka wystarcza do skutecznego czyszczenia większości powierzchni. Niezwykła wydajność oferowanego produktu gwarantuje 100% skuteczności w bardzo przystępnej cenie. Z preparatu korzystać można podczas mycia ręcznego jak i przy użyciu maszyn sprzątających. Działa niezwykle efektywnie także w połączeniu z zimną wodą.

Płyn wyróżniają przede wszystkim silne właściwości odplamiające, które w bardzo wydajny sposób pomogą Ci wyczyścić gruntownie Twoje powierzchnie, a także będą wsparciem w codziennych obowiązkach. Preparat wyraźnie usprawi Twoją pracę i sprawi, że przy minimalnym wysiłku pozbędziesz się wszystkich, najbardziej uciążliwych zabrudzeń.


Zastosowanie

Preparat może być bezpiecznie stosowany na wszystkich twardych powierzchniach odpornych na działanie wody i alkaliów. Przed zastosowaniem preparatu wyczyść powierzchnię z luźnych zabrudzeń, a następnie rozpuść preparat w wodzie dostosowując stężenie do poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie zabrudzenia – 2,5 ml na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – 25 ml na 1 l czystej wody
Otrzymany roztwór nanieś na powierzchnię pry użyciu wybranych narzędzi np. mopa, po czym pozostaw do wyschnięcia.


Parametry

Pojemność:1 l