• Swish Facto HD 43 - Silny preparat do odtłuszczania i usuwania śladów gumy - 5 l
 - Higiena.NET

Swish Facto HD 43 - Silny preparat do odtłuszczania i usuwania śladów gumy - 5 l

Kod towaru: FACTO HD43/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 241,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 21 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Facto HD 43 - Silny preparat do odtłuszczania i usuwania śladów gumy - 5 l

Opis

Silny, przemysłowy środek do usuwania plam z tłuszczu i śladów gumy

Bardzo wydajny preparat do usuwania uciążliwych zabrudzeń z oleju, smaru, tłuszczu oraz śladów gumy. Silne działanie Facto HD 43 sprawdzi się doskonale w trakcie czyszczenia wszystkich powierzchni wodoodpornych, a także zabezpieczonych np. płytek ceramicznych, betonu czy kostek brukowych. Oferowany środek to idealne rozwiązanie przede wszystkich w miejscach związanych z przemysłem, gdzie trudne zabrudzenia są codziennością, ale także w warsztatach samochodowych, halach magazynowych czy lokalach gastronomicznych.

Receptura środka oparta została o silnie aktywne składniki, m.in. o wyciąg z owoców cytrusowych, który bardzo skutecznie usuwa brud pochodzenia tłuszczowego, oraz substancje rozpuszczającą ślady gumy, co z kolei umożliwia pozbycie się uciążliwych śladów opon samochodów czy wózków widłowych.

Dzięki Facto HD 43 w łatwy i szybki sposób wykonasz wszystkie najtrudniejsze prace. Teraz właściwie bez wysiłku wyczyścisz narzędzia i maszyny ze smaru, rozpuścisz zaschnięty tłuszcz z naczyń, czy pozbędziesz się plam oleju ze swoich podłóg. Oferowany preparat marki Swish to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, dzięki któremu wzrośnie efektywność oraz wygoda Twojej pracy.

Silnie skoncentrowana formuła Facto HD 43 wymaga rozcieńczania w zimnej lub ciepłej wodze, umożliwiając tym samym dopasowanie poziomu stężenia do stopnia zabrudzeń. Pozwala to na bardzo wydajne dozowanie środka, a co za tym idzie, gwarantuje większą oszczędność. Korzystanie z Facto HD 43 zmniejsza koszty dostawy, ale także wymaga mniej przestrzeni magazynowej i znacząco redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Dodatkowo, produkt jest łatwo biodegradowalny.

Po umyciu środek pozostawi na powierzchni utrzymujący się przez bardzo długi czas przyjemny, świeży zapach, który wpłynie pozytywnie na komfort Twojej pracy.


Instrukcja stosowania

Przed użyciem koncentrat należy rozcieńczyć z ciepłą lub zimną wodą, a poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzenia powierzchni. Poniżej przedstawiamy sugerowane przez producenta proporcje:

  • Lekkie zabrudzenia – około 3,5 ml środka na 1 l czystej wody
  • Średnie zabrudzenia – około 5 ml środka na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – około 10 ml środka na 1 l czystej wody
  • Najniższe skuteczne stężenie – 2 ml środka na 1 l czystej wody


Parametry

Pojemność:5 l