• Swish Food Service Disinfectant - Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni - 5 l - Higiena.NET

Swish Food Service Disinfectant - Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni - 5 l

Kod towaru: FOOD SERVICE DESINFE/5L KONC

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 101,15

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 23 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Food Service Disinfectant - Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni - 5 l

Opis

Silny, bezzapachowy koncentrat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń oraz dezynfekcji powierzchni

Profesjonalny środek marki Swish w formie koncentratu przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością. Sprawdzi się idealnie w lokalach związanych z przemysłem spożywczym np. w lokalach gastronomicznych, halach produkcyjnych i przetwórczych oraz magazynach chłodniczych.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu oferuje bardzo wysoką skuteczność w przystępnej cenie. W niezwykle ekonomiczny sposób wesprze Cię podczas usuwania różnego rodzaju bakterii, a także zabrudzeń z tłuszczu i olejowego, oraz przypaleń. Jego silne właściwości rozpuszczające sprawią, że przy niewielkim wysiłku usuniesz nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia i uwolnisz się od pleśni.

Środek Food Service Disinfectant znacząco wpłynie na usprawnienie prac związanych z myciem powierzchni oraz urządzeń mających kontakt z żywnością, np. lodówek, i jest dla nich bezpieczny - nie pozostawia zarysowań, smug i mikrouszkodzeń.


Zastosowanie

Preparat może być stosowany podczas mycia ręcznego, maszynowego lub pianowego. Środek działa bardzo dobrze przeciwko bakteriom coli, pałeczkom salmonelli, gronkowcowi złocistemu, paciorkowcom i grzybom. Przed użyciem wymieszaj preparat z wodą w celu uzyskania odpowiedniego stężenia.

  • Dezynfekcja - Rozpuść 40 ml środka w 1 litrze pitnej wody. Tak uzyskany roztwór nanieś na czyszczoną powierzchnię i pozostaw na około 10 minut. Środek nie wymaga spłukiwania. Aby nadać połysk, przed odparowaniem preparatu zalecane jest wytarcie do sucha lub umycie powierzchni pitną wodą.
  • Usuwanie pleśni - Rozpuść 40 ml środka w 1 litrze pitnej wody. Tak uzyskany roztwór nanieś na czyszczoną powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia. Aby nadać połysk, przed odparowaniem preparatu zalecane jest wytarcie do sucha lub umycie powierzchni pitną wodą.
  • Sanityzacja - Rozpuść około 12 ml środka w 1 litrze pitnej wody. Tak uzyskany roztwór nanieś preparat na czyszczoną powierzchnię i pozostaw do wyschnięcia. Po upływie około 60 sekund proces jest skończony. Aby nadać połysk, przed odparowaniem preparatu zalecane jest wytarcie do sucha lub umycie powierzchni pitną wodą.


Parametry

Pojemność:5 l