• Tork -  Serwetki obiadowe, składane w 1/8 - Białe - Higiena.NET

Tork - Serwetki obiadowe, składane w 1/8 - Białe

Kod towaru: 477579

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 20,95

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 72 bind
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork - Serwetki obiadowe, składane w 1/8 - Białe

Opis

Tork - Serwetki obiadowe, składane w 1/8 - Białe

Nieodzownym elementem każdej eleganckiej stylizacji stołu, zarówno w restauracji, jak i w prywatnym domu, są serwetki. Białe lub kolorowe, dobrane tak, aby pasowały do pozostałych elementów zastawy. Sprawdzają się świetnie zarówno w lokalach samoobsługowych czy fast-foodach, jak i w bardziej eleganckich restauracjach.

Stylowe serwetki Tork bez wątpienia znacząco wpływają i podnoszą komfort korzystania z usług kawiarni, baru czy innego obiektu gastronomicznego, którym zarządzamy. Ich uniwersalny, biały kolor gwarantuje nam, że serwetka dobrze będzie się komponować z każdą zastawą i pomieszczeniem. Prezentowane, białe serwetki Tork wyróżniają się także dużym rozmiarem, który sprawia, że są o wiele bardziej funkcjonalne. Dzięki nim goście w czasie posiłku zużywają tylko jedną sztukę, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie ich zużycia.

Nie bez znaczenia jest wstępne złożenie serwetek na 8. Dzięki temu Twoja obsługa będzie miała więcej czasu na wypełnianie innych swoich obowiązków. Serwetki Tork oznaczają mniej wysiłku i pozytywne wrażenia ze strony Klientów.


Parametry

Szerokość po rozłożeniu:39 cm
Długość po rozłożeniu:39 cm
Szerokość po złożeniu:9,8 cm
Długość po złożeniu:19,5 cm
Warstwy:3
Nadruk:nie
Wytłoczenie:tak
Kolor:biały
Opakowanie:1 karton = 12 bind x 100 serwetek

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!