W sklepie internetowym higiena.net.pl znajdziesz profesjonalne środki czystości, które powinny być na wyposażeniu każdej firmy. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju działalność prowadzisz, może być to hotel, pensjonat, sklep, lokal gastronomiczny czy firma usługowa, to zdecydowanie Twoim priorytetem powinno być utrzymanie czystości. Ma to ogromny wpływ nie tylko ze względu na zasady BHP, ale też sprawia, że klienci chętniej korzystają z Twoich usług. Profesjonalne środki czystości nie są przeznaczone tylko dla firm sprzątających zawodowo - można i powinno się w nie wyposażyć każde, nawet najmniejsze przedsiębiorstwo, ponieważ są one zdecydowanie bardziej skuteczne od ogólnodostępnej chemii gospodarczej.

Środki czystości a rodzaj działalności

Uniwersalne środki czystości może i są wygodne, ale często nie sprawdzają się tak dobrze, jak powinny. Wybierając profesjonalne środki czystości do swojej firmy, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na rodzaj zabrudzeń, jaki w niej występuje. W przypadku restauracji niezbędne okażą się specjalne środki do czyszczenia kuchni, które bezproblemowo uporają się z najbardziej uciążliwym tłuszczem, czy przypaleniem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się także profesjonalna chemia dla hoteli i pensjonatów, wśród której znajdziesz m.in. ekstrakcyjne środki do czyszczenia dywanów, mebli tapicerowanych, czy materacy. W wielkopowierzchniowych hotelach i pensjonatach zastosowanie znajdą także nasze uniwersalne środki do powierzchni, które zadbają o nienaganną i higieniczną czystość podłóg wykonanych z każdego rodzaju materiału, ale również środki chemiczne do czyszczenia wybranych rodzajów podłóg, np. drewnianych, które jednocześnie będą je konserwować.

Niezależnie od tego, jaki rodzaj działalności prowadzisz, na pewno niezbędna okaże się chemia do łazienki. Profesjonalne środki czystości przeznaczone do sprzątania toalet pomogą zwalczyć mocne zabrudzenia, zacieki i kamień, a przy tym zlikwidują chorobotwórcze bakterie i drobnoustroje, gwarantując higieniczną czystość.

Profesjonalne wyposażenie ekipy sprzątającej

Chemia dla hoteli i pensjonatów, ale także lokali gastronomicznych, biurowców czy sklepów wielkopowierzchniowych, zazwyczaj dostępna jest w dużych pięcio, a nawet dziesięciolitrowych kanistrach. Jest to oczywiście ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo generuje także mniej zbędnych odpadów. Jednak aby korzystanie z profesjonalnych środków czystości było wygodne dla Twojego personelu, w naszym sklepie znajdziesz także akcesoria, które znacząco to ułatwią. W ofercie znajdują się m.in. akcesoria takie jak kraniki czerpalne do kanistrów, dyfuzory i dozowniki, nasadki pompujące i rozpylacze, dzięki którym Twoja ekipa skutecznie i łatwo rozprowadzi profesjonalne środki czystości zarówno na powierzchniach poziomych, jak i pionowych. Zaopatrzenie personelu sprzątającego w niezbędne akcesoria pozwoli także na rozsądne, ekonomiczne i bardziej wydajne zużycie gospodarczej chemii w hotelach i pensjonatach. Precyzyjne odmierzenie odpowiedniej ilości profesjonalnych środków czystości nie tylko ułatwia pracę Twoim pracownikom, ale też pozwala Ci na ekonomiczne gospodarowanie chemią do sprzątania.

Chemia dla hoteli i pensjonatów

Hotele i pensjonaty są miejscami szczególnymi, nie tylko ze względu na rodzaj prowadzonej działalności, ale też dlatego, że potrzebny jest w nich właściwie każdy rodzaj chemii gospodarczej. Chemia dla hoteli i pensjonatów powinna zawierać profesjonalne środki czystości przeznaczone zarówno do toalet, jak i kuchni. W pokojach hotelowych znajdują się także lustra i zazwyczaj duża ilość innych szklanych powierzchni, które wymagają czyszczenia innymi środkami niż te uniwersalne. Takie środki czystości sprawdzą się w przypadku podłóg, jednak szyby i lustra powinniśmy myć przy użyciu specjalnie im przeznaczonych, profesjonalnych środków czystości, które nie pozostawiają smug, zacieków oraz nie wymagają dodatkowego polerowania. Chemia dla hoteli i pensjonatów powinna również obejmować profesjonalne środki piorące zarówno do ręczników i pościeli, jak i środki do czyszczenia dywanów. Tego rodzaju profesjonalnych środków czystości hotele i pensjonaty zużywają chyba najwięcej, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz wydajne środki piorące, których niewielka ilość wystarczy do wyprania wielu kilogramów pościeli.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że chemia dla hoteli i pensjonatów powinna być pozbawiona alergenów oraz nie mieć zbyt intensywnego, chemicznego zapachu, który może zniechęcić klientów. W ofercie higiena.net.pl znajdziesz profesjonalne środki czystości, które pomimo mocnego i intensywnego działania są delikatne dla skóry i ładnie pachną.

Profesjonalne środki czystości do mycia podłóg

Zarówno hotele i pensjonaty, jak i sklepy czy galerie handlowe są miejscami o znacznie natężonym ruchu, gdzie codziennie pojawia się duża liczba osób. Oczywiście generuje to dużą ilość zabrudzeń, szczególnie w sezonach jesiennych i zimowych, ale też sprawia, że mocno eksploatowane podłogi są znacznie bardziej narażone na zniszczenie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne środki czystości do podłóg, które nie tylko zadbają o ich nienaganną czystość, ale też pozwolą przywrócić im dawny blask oraz konserwują je i chronią przed szkodliwym działaniem czynników mechanicznych, a także atmosferycznych (w przypadku odkrytych tarasów, czy balkonów). W naszej ofercie znajdziesz także specjalistyczne preparaty do intensywnego czyszczenia podłóg, które pozwolą Twojej ekipie sprzątającej przeprowadzić gruntowne porządki, podczas których zostaną usunięte z podłogi nie tylko intensywne zabrudzenia, ale też resztki poprzednich preparatów, np. woskujących i lakierujących.

Przeznaczona do mycia podłóg chemia w hotelach i pensjonatach powinna być przede wszystkim wydajna, dlatego w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne środki czystości w koncentratach, których niewielka ilość rozpuszczona w wodzie pozwala skutecznie wyczyścić podłogi o dużej powierzchni.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Profesjonalne środki czystości powinny być przede wszystkim jak najbardziej bezpieczne dla Twojej ekipy sprzątającej. Agresywna chemia gospodarcza może zostać z powodzeniem zastąpiona łagodnymi i profesjonalnymi środkami czystości pod warunkiem, że porządki w Twojej firmie będą przeprowadzane regularnie, często i z należytą starannością. Wówczas nie będzie konieczności stosowania drażniących środków chemicznych, które usuwają wieloletnie zabrudzenia, czy grube warstwy tłuszczu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne środki czystości o delikatnym zapachu zielonej herbaty, czy czerwonych owoców, które nie tylko będą bezpieczne dla Twoich pracowników sprzątających, ale też znacznie zwiększą komfort ich codziennej pracy. Ekipy sprzątające są codziennie narażone na wdychanie oparów środków do czyszczenia, więc szczególnie ważne jest to , aby zadbać o ich zdrowie. Chemia dla hoteli i pensjonatów o przyjemnych, niedrażniących zapachach sprawi także, że Twoi goście będą czuli się u Ciebie dobrze i zechcą pozostać na dłużej lub po prostu częściej wracać. Również w trosce o ich dobro ważne jest używanie bezpiecznych i profesjonalnych środków czystości, które nie będą ich uczulać i podrażniać.

Polecane produkty