• Zestaw Clinex - Pakiet klimatyzacja - Higiena.NET

Zestaw Clinex - Pakiet klimatyzacja

Kod towaru: ZESTAW_CLINEX_KLIMATYZACJA

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 59,90

Ilość:

Jednostka miary: komplet

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 181 komplet
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Zestaw Clinex - Pakiet klimatyzacja

Opis

CLINEX - Pakiet klimatyzacja

Zestaw profesjonalnych środków do mycia i dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji przemysłowych oraz samochodowych. Błyskawiczne, bardzo skuteczne działanie czyszczące i odkażające oferowanych środków, sprawi, że nasza praca stanie się o wiele prostsza i zajmie nam znacznie mniej czasu. Co więcej, nowoczesna, wydajna formuła zagwarantuje bardzo ekonomiczne zużycie preparatów. Już niewielka ilość płynu wystarczy, aby w sposób kompleksowy zadbać o klimatyzację i powierzchnie.


Skład zestawu:

1. Clinex Nano Protect Silver Nice - Preparat do dezynfekcji klimatyzacji i wentylacji - 1 l

Preparat wykorzystujący aktywne nanocząsteczki srebra do dezynfekcji grzybów i innych drobnoustrojów wewnątrz wentylacją i klimatyzacji. Opóźnia ponowne ich rozmnażanie i eliminuje nieprzyjemny zapach - gwarantuje doskonałą higienę wewnątrz pomieszczeń i samochodów. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów czyszczenia i dezynfekcji zalecia się stosowanie produktu Clinex A/C przed właściwą dezynfekcją. Produkt posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym nr 4008/10


Stosowanie:

Preparat jest od razu gotowy do użycia. Wstrząsnąć butelką przed aplikacją. W czasie czyszczenia wyłączyć klimatyzację i nastawić nagrzewnicę na zimny nawiew powietrza. Wyjąć filtr antypyłkowy systemu klimatyzacji. Ustawić tryb recyrkulacji wewnętrznej. Ustawić dmuchawę na tryb maksymalny. Rozpylić środek czyszczący bezpośrednio do środka głównego kanału dolotowego klimatyzacji. Wyłączyć dmuchawę i odczekać 15 minut na zewnątrz czyszczonego pomieszczenia lub samochodu. Po tym czasie bez obaw można uruchomić czystą klimatyzację.


Parametry

Pojemność:1 l


2. Clinex A/C - Preparat do czyszczenia klimatyzacji - 1 l


Profesjonalny preparat pozbywający się wszelkich zabrudzeń mieszczących się wewnątrz oraz w okolicach klimatyzacji przemysłowej jak i w samochodach. Czyści klimatyzację z nawarstwionego kurzu i brudu nie pozostawiając im żadnych szans!


Stosowanie:

Wstrząsnąć butelką przed użyciem. Zaaplikować dawkę na czyszczoną powierzchnię, a następnie rozprowadzić ją dokładnie pędzelkiem lub mokrą szmatką. Środek spłukać wodą i wytrzeć do sucha. Zaleca się stosowanie produktu Clinex Nano Protect Silver Nice jako uzupełnienie powyższego czyszczenia.


Parametry

Pojemność:1 l

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!