• Clinex ALG - Płyn do usuwania mchu i porostów - 1 l - Higiena.NET

Clinex ALG - Płyn do usuwania mchu i porostów - 1 l

Kod towaru: 77-924

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,00

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 2 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex ALG - Płyn do usuwania mchu i porostów - 1 l

Opis

Clinex ALG - Płyn do usuwania mchu i porostów - 1 l

Profesjonalny preparat do usuwania trudnych zabrudzeń z mchu, glonów i porostów. Sprawdzi się doskonale podczas gruntownego czyszczenia i konserwacji dachów, elewacji czy kostki brukowej. Silnie skoncentrowana formuła Clinex ALG sprawia, że płyn jest bardzo wydajny. Już niewielka jego ilość rozpuszczona w wodzie pozwala na usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń, w tym zielonych nalotów z chodnika czy parkietu. Co więcej, dzięki niemu nasza praca stanie się banalnie prosta i zajmie o wiele mniej czasu - nie ma tutaj mowy o męczącym szorowaniu powierzchni.

Clinex ALG to jednak nie tylko skuteczny środek czyszczący. Oprócz swojego podstawowego zadania, posiada doskonałe właściwości zabezpieczające materiały. Po zastosowaniu np. na dachu, tworzy na nim specjalną warstwę będącą niekorzystnym środowiskiem dla rozwoju glonów oraz innych drobnoustrojów. W ten sposób ponowne osadzanie się zabrudzeń jest utrudnione, a umyte powierzchnie pozostają czyste na dłuższy czas.


Zastosowanie

  • Przed użyciem wstrząsnąć.
  • Sporządzić roztwór roboczy w stężeniu 8-10% (80-100 ml/1L wody).
  • Nanieść na czyszczoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza i odczekać około 15 minut (rekomendowane kilka godzin np. na całą noc), następnie zmyć wodą pod ciśnieniem. Może być stosowany do mycia z wykorzystaniem akcesoriów czyszczących do myjek ciśnieniowych.
  • Czyszczenie najlepiej wykonywać wcześnie rano, lub popołudniu aby zapobiec szybkiemu wysychaniu preparatu z powierzchni. Nie stosować na nagrzane powierzchnie.
  • Po odczekaniu odpowiedniego czasu dokładnie przepłukać wodą. Przed użyciem środka, w mało widocznym miejscu, sprawdzić działanie


Parametry

Pojemność:1 l