• Clinex DezoFast - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l - Higiena.NET

Clinex DezoFast - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l

Kod towaru: 77-014

Cena brutto 12,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 2
  • Clinex DezoFast - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l

Opis

Gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji

Zaprojektowany do fachowego użytku środek do mycia i dezynfekcji powierzchni. Clinex Dezofast nie wymaga rozcieńczania i jest gotowy do użycia, dzięki czemu przy minimalnym wysiłku pozbędziesz się różnego rodzaju bakterii, grzybów i wirusów.

Środek wyróżnia przede wszystkim silne i kompleksowe działanie dezynfekujące. Jest bardzo skuteczny m.in. na koronawirusy, które usuwa błyskawicznie, bo po upływie zaledwie jednej minuty! Pozwala to skutecznie zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz osób z najbliższego otoczenia, np. rodziny czy współpracowników.

Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach związanych z medycyną, ponieważ nadaje się do zastosowania w obszarze nawet o podwyższonym zagrożeniu biologicznym, m.in. w szpitalach, laboratoriach czy przychodniach lekarskich. Co więcej, dzięki temu, że może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością, stanowi doskonałe rozwiązanie w miejscach związanych z gastronomią i przemysłem spożywczym.

Oferowany preparat w bardzo wygodny sposób umożliwia utrzymanie sterylności i jak najwyższego poziomu higieny. Dodatkowo, preparat jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni i nie pozostawia nieestetycznych śladów po użyciu. Jest to jedyny produkt na rynku, który jednocześnie myje i dezynfekuje powierzchnie. Wpływa to bardzo pozytywnie na zwiększenie efektywności i wydajności wykonywanej pracy.

Uwaga! Preparat występuje także w wariancie z białą butelką, dlatego otrzymany produkt może różnić się od widocznego na zdjęciu.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Przy użyciu ściereczki, mopa spray'u nanieś preparat na powierzchnię i rozprowadź równomiernie. W celu przeprowadzenia dezynfekcji i osiągnięcia pożądanego rezultatu pozostaw środek na określony poniżej czas, po czym spłucz dokładnie. Aby wykonać dezynfekcję w warunkach czystych należy usunąć zabrudzenia oraz kurz z powierzchni. Produkt nie wymaga spłukiwania, z wyjątkiem użycia na miejscach mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Obszar medyczny (warunki czyste):

  • Działanie bakteriobójcze - 15 minut
  • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym - 15 minut
  • Działanie bójcze wirusobójcze - 30 minut


Obszar ogólny (warunki brudne):

  • Działanie bakteriobójcze - 5 minut
  • Działanie grzybobójcze - 15 minut
  • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym - 15 minut
  • Działanie bójcze wirusobójcze - 120 minut


Parametry

Pojemność:1 l

Filmy

Dokumenty

Opinie

  • Bardzo dobry, nie śmierdzi

  • polecam