• Clinex DezoFast - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l - Higiena.NET

Clinex DezoFast - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l

Kod towaru: 77-014

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 14,50

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 186 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 2
 • Clinex DezoFast - Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, gotowy do użycia - 1 l

Opis

Gotowy do użycia płyn do dezynfekcji powierzchni

Zaprojektowany do fachowego użytku środek do mycia i dezynfekcji powierzchni. Clinex Dezofast nie wymaga rozcieńczania i jest gotowy do użycia, dzięki czemu przy minimalnym wysiłku pozbędziesz się różnego rodzaju bakterii, grzybów i wirusów.

Clinex Dezofast wyróżnia przede wszystkim silne i kompleksowe działanie dezynfekujące. Jest bardzo skuteczny m.in. na koronawirusy, które usuwa błyskawicznie, bo po upływie zaledwie jednej minuty! Pozwala to skutecznie zadbać o bezpieczeństwo Twoje oraz osób z najbliższego otoczenia, np. rodziny czy współpracowników.

Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach związanych z medycyną, gdzie środki do dezynfekcji powierzchni stosowane są bardzo często. Dzięki doskonałej recepturze nadaje się nawet do używania w obszarze o podwyższonym zagrożeniu biologicznym, m.in. w szpitalach, laboratoriach czy przychodniach lekarskich. Co więcej, dzięki temu, że może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością, stanowi doskonałe rozwiązanie w miejscach związanych z gastronomią i przemysłem spożywczym.

Oferowany płyn do dezynfekcji powierzchni w bardzo wygodny sposób umożliwia utrzymanie sterylności i jak najwyższego poziomu higieny. Dodatkowo, preparat jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni i nie pozostawia nieestetycznych śladów po użyciu. Jest to jedyny produkt na rynku, który jednocześnie myje i dezynfekuje powierzchnie. Co więcej, butelka preparatu clinex dezofast 1l wyposażona została w ergonomiczny aplikator w spray’u, który wpłynie bardzo pozytywnie na zwiększenie efektywności i wydajności wykonywanej pracy.

Uwaga! Preparat występuje także w wariancie z białą butelką, dlatego otrzymany produkt może różnić się od widocznego na zdjęciu.


Instrukcja stosowania

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Przy użyciu ściereczki, mopa czy spray'u nanieś płyn do dezynfekcji powierzchni na wybrane miejsce i rozprowadź równomiernie. W celu przeprowadzenia dezynfekcji i osiągnięcia pożądanego rezultatu pozostaw środek na określony poniżej czas, po czym spłucz dokładnie. Aby wykonać dezynfekcję w warunkach czystych należy usunąć zabrudzenia oraz kurz z powierzchni. Produkt nie wymaga spłukiwania, z wyjątkiem użycia na miejscach mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Obszar medyczny (warunki czyste):

 • Działanie bakteriobójcze - 15 minut
 • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym - 15 minut
 • Działanie bójcze wirusobójcze - 30 minut


Obszar ogólny (warunki brudne):

 • Działanie bakteriobójcze - 5 minut
 • Działanie grzybobójcze - 15 minut
 • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym - 15 minut
 • Działanie bójcze wirusobójcze - 120 minut


Polecane zastosowania

W czasie trwania pandemii koronawirusa różnego rodzaju środki do dezynfekcji powierzchni stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. W związku z tym Clinex Dezosept stanowi częsty wybór takich miejsc jak np.:

 • Szpitale i przychodnie lekarskie
 • Przedszkola i żłobki
 • Dworce kolejowe
 • Galerie handlowe
 • Hale sportowe

Parametry

Pojemność:1 l