• Clinex DezoFast - Środek do mycia i dezynfekcji, koncentrat - 1 l - Higiena.NET

Clinex DezoFast - Środek do mycia i dezynfekcji, koncentrat - 1 l

Kod towaru: 77-015

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 40,40

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex DezoFast - Środek do mycia i dezynfekcji, koncentrat - 1 l

Opis

Wydajny koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni

Profesjonalny środek do mycia i dezynfekcji. Jego silnie skoncentrowana receptura efektywnie usuwa różnego rodzaju uciążliwe zabrudzenia i dezynfekuje powierzchnie podczas jednego użycia. Preparat wyróżnia przede wszystkim silne i kompleksowe działanie dezynfekujące. Stanowi nieocenioną pomoc podczas wykonywania zarówno codziennych obowiązków, jak i gruntownego czyszczenia.

Clinex DezoFast posiada bardzo szeroki zakres zastosowania biobójczego. Działa bardzo dobrze na różnego rodzaju bakterie, grzyby i wirusy, w tym także te z rodziny koronawirusów. Co więcej działa błyskawicznie - wystarczy zaledwie minuta na powierzchni, aby całkowicie usunąć z niej koronawirusa SARS-CoV-2 i zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz osobom w najbliższym otoczeniu.

Dzięki temu, że może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością, stanowi doskonałe rozwiązanie w miejscach związanych z gastronomią i przemysłem spożywczym. Perfekcyjnie sprawdzi się w miejscach związanych z medycyną, ponieważ nadaje się do zastosowania w obszarze nawet o podwyższonym zagrożeniu biologicznym, m.in. w szpitalach, laboratoriach czy przychodniach lekarskich.

Clinex Dezofast należy rozcieńczyć czystą wodą, co sprawia, że wystarcza na znacznie dłuższy czas. Dzięki niemu w bardzo ekonomiczny sposób pozbędziesz się bakterii, grzybów i wirusów. Oferowany preparat umożliwia uzyskanie - obecnie - najtańszego 1 litra preparatu myjąco-dezynfekującego. Pozwala to zmaksymalizować poziomu higieny, przy jednoczesnym wyraźnym zmniejszeniu kosztów.

Dodatkowo, preparat jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni i nie pozostawia nieestetycznych śladów po użyciu. Jest to jedyny produkt na rynku, który jednocześnie myje i dezynfekuje powierzchnie. Wpływa to bardzo pozytywnie na zwiększenie efektywności i wydajności wykonywanej pracy - wszystko robisz tylko raz.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Przy użyciu ściereczki, mopa czy spray'u nanieść rozcieńczony z wodą preparat na powierzchnię i rozprowadź równomiernie. W celu przeprowadzenia dezynfekcji i osiągnięcia pożądanego rezultatu pozostaw środek na określony poniżej czas, po czym spłucz dokładnie. Aby wykonać dezynfekcję w warunkach czystych należy usunąć z powierzchni zabrudzenia oraz kurz. Produkt nie wymaga spłukiwania, z wyjątkiem użycia w miejscach mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Obszar medyczny (warunki czyste):

  • Działanie bakteriobójcze - Rozpuść 250 ml środka w 10 l wody i pozostaw na 15 minut
  • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym - Rozpuść 300 ml środka w 10 l wody i pozostaw na 15 minut
  • Działanie bójcze wirusobójcze - Rozpuść 400 ml środka w 10 l wody i pozostaw na 30 minut
Obszar ogólny (warunki brudne):
  • Działanie bakteriobójcze - Rozpuść 250 ml środka w 10 l wody i pozostaw na 5 minut
  • Działanie grzybobójcze - Rozpuść 400-500 ml środka w 10 l wody i pozostaw na 15 minut
  • Działanie bójcze przeciw grzybom drożdżopodobnym - Rozpuść 300 ml środka w 10 l wody i pozostaw na 15 minut
  • Działanie bójcze wirusobójcze - Rozpuść 600 ml środka w 10 l wody i pozostaw 120 minut


Parametry

Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.