• Clinex Grill - Płyn do mycia grilli i piekarników - 5 l - Higiena.NET

Clinex Grill - Płyn do mycia grilli i piekarników - 5 l

Kod towaru: 77-023

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 84,95

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 47 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 2
  • Clinex Grill - Płyn do mycia grilli i piekarników - 5 l

Opis

Clinex Grill - Płyn do mycia grilli i piekarników - 5 l

Clinex Grill to preparat o zaawansowanym działaniu przeznaczony do usuwania trudnych zabrudzeń pochodzenia tłuszczowego - zadymień, zapieczonego tłuszczu, zabrudzeń przywartych do powierzchni. Doskonale rozpuszcza i pozbywa się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń z wszelkiego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Środek szczególnie zalecany do profesjonalnego czyszczenia grilli, piekarników, rusztów, kuchenek, płyt grzewczych, patelni, komór wędzarniczych, rożna. Może być stosowany w technologii "aktywnej piany". Nie wpływa na powierzchnie emaliowane.

Clinex Grill to nieoceniona pomoc w walce z największym brudem - daj mu szansę i przekonaj się o jego niesamowitym działaniu!


Zastosowanie

Preparat należy zawsze stosować dopiero po schłodzeniu powierzchni czyszczonej. Przed użyciem wstrząsnąć. Używać bez rozcieńczenia. Równomiernie nanieść na czyszczoną powierzchnię i odczekać około minuty do rozpuszczenia zabrudzeń. Następnie spłukać dokładnie wodą. Po użyciu osuszyć dyszę preparatu ręcznikiem papierowym.


Parametry

Pojemność:5 l

Filmy

Dokumenty

Opinie

  • Polaszek

    Ten środek to istny majstersztyk! Generalnie nie wystawiam opinii w internecie ale tu się złamałem przyznaje, świetny jest!

  • Janusz

    Bardzo dobrze usówa zabrudzenia z komory wedzarni oraz zanieczyszczenia z rusztu na grilu. Produkt godny polecenia.