• Clinex Grease Off – Preparat do usuwania zabrudzeń z tłuszczu – 1 l - Higiena.NET

Clinex Grease Off – Preparat do usuwania zabrudzeń z tłuszczu – 1 l

Kod towaru: 77-712

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 18,90

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 29 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Clinex Grease Off – Preparat do usuwania zabrudzeń z tłuszczu – 1 l

Opis

Clinex Grease Off - Preparat do usuwania zabrudzeń z tłuszczu – 1 l

Profesjonalny preparat do czyszczenia zatłuszczonych powierzchni. Nowoczesna, wyjątkowo silnie skoncentrowana formuła środka nie tylko usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia z tłuszczu i smaru, ale także pomoże pozbyć się wszelkiego rodzaju osadów kuchennych i ropopodobnych.

Grease Off to produkt, który w idealnej harmonii łączy w sobie wysoką jakość oraz wydajność, które wyraźnie wpłyną na komfort w Twoim miejscu pracy i zagwarantują znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu.

Grease Off posiada bardzo szerokie pole zastosowań. Sprawdzi się idealnie zarówno w lokalach gastronomicznych, np. podczas mycia piekarników lub płyt kuchennych, jak i w warsztatach samochodowych, gdzie bez problemu poradzi sobie z ubrudzonymi w smarze częściami i narzędziami. Dodatkowo, preparat posiada właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy, które zastępuje przyjemną, świeżą wonią.


Zastosowanie

Produkt jest gotowy do bezpośredniego użycia. Preparat wystarczy rozpylić na zabrudzonej powierzchni, a następnie wyszorować przy użyciu suchej lub mokrej szmatki.


Parametry

Pojemność:1 l