• Ecolab Delimer EL 60 – Środek do usuwania osadów mineralnych – 5 l - Higiena.NET

Ecolab Delimer EL 60 – Środek do usuwania osadów mineralnych – 5 l

Kod towaru: 9073730

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 114,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

W magazynie: 2 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Delimer EL 60 – Środek do usuwania osadów mineralnych – 5 l

Opis

Ecolab Delimer EL 60 – Środek do usuwania osadów mineralnych – 5 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat do usuwania uciążliwych osadów mineralnych. Stanowi niezawodne wsparcie podczas czyszczenia takich powierzchni jak np. blaty kuchenne, podłogi, zmywarki czy zlewy. Sprawdzi się perfekcyjnie w restauracjach, gdzie może być bezpiecznie stosowany w miejscach mających kontakt z żywnością.

Silnie skoncentrowana i wzmocniona receptura środka w bardzo wydajny sposób pozbędzie się nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Dzięki wyposażeniu w specjalną formułę wspomagającą walkę z osadami mineralnymi błyskawicznie wyczyści wszystkie powierzchnie i wspomoże efektywność i oszczędność funkcjonowania urządzeń np. zmywarek.

Stosowanie środka marki Ecolab wyraźnie usprawni wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystości. Wysoka skuteczność i funkcjonalność preparatu zagwarantują nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale także zwiększą komfort i wygodę pracy.


Zastosowanie

W trakcie korzystania z produktu należy stosować odzież ochronną. W przypadku mycia maszynowego przygotuj roztwór preparatu, w proporcjach 10% koncentratu do całej objętości wykorzystywanej czystej wody. Tak przygotowanym roztworem spryskaj całą komorę płukania i włącz zmywarkę. Po około 30 minutach wyłącz zmywarkę, a następnie osusz zbiorniki i uzupełnij je czystą wodą. Na koniec włącz system dozowania środka.

W przypadku ręcznego czyszczenia powierzchni należy przygotować roztwór preparatu w następujących proporcjach:
- 10 ml koncentratu na 1 l wody w celu mycia podłóg i innych powierzchni
- 5-20 ml koncentratu na 1l wody podczas mycia obszarów sanitarnych
- Usuwanie rdzawych plam z podłogi wymaga korzystania z nierozcieńczonego preparatu.

Preparat nanieś na powierzchnię, po czym wyczyść. Aby usunąć trudne plamy zalecane jest pozostawienie preparatu na czas około 10 minut przed wyczyszczeniem. Na koniec spłucz wszystko wodą, lub czystą, wilgotną szmatką bądź mopem.


Parametry

Pojemność:5 l