• Floor Active Soda - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z odtłuszczaczem - Lime&Mint - Higiena.NET

Floor Active Soda - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z odtłuszczaczem - Lime&Mint

Kod towaru: 029304

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 8,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Floor

W magazynie: 24 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Floor Active Soda - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z odtłuszczaczem - Lime&Mint

Opis

Floor Active Soda - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni z odtłuszczaczem - Lime&Mint

Bardzo wydajny środek do mycia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni np. drewnianych paneli i parkietów, płytek ceramicznych, parapetów czy mebli. Sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku codziennej pielęgnacji, ale także podczas gruntownego usuwania uciążliwych plam.

Nowoczesna receptura Floor Active Soda z silnym odtłuszczaczem szybko i efektywnie rozpuszcza nawet najtrudniejsze zabrudzenia z zaschniętego tłuszczu, smaru czy oleju. Wyraźnie zmniejszy wysiłek niezbędny do zapewnienia czystości eksploatowanym powierzchniom, ale także, dzięki naturalnym olejkom eterycznym, zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je utrzymującą się przez długi czas rześką mieszanką mięty i limonki.

Dodatkowo, preparat nie pozostawia po sobie nieestetycznych smug i zacieków, gwarantując Ci znacznie bardziej komfortowe sprzątanie. Floor Active Soda to idealne wsparcie w domowych obowiązkach - płyn łączy w sobie skuteczne działanie oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

W przypadku usuwania regularnych zabrudzeń i codziennej pielęgnacji rozcieńcz 2 nakrętki preparatu w ok. 5 l ciepłej wody. Przy trudniejszych zabrudzeniach zmniejsz ilość wody wykorzystywanej do tworzenia roztworu, tym samym zwiększając stężenie preparatu i moc jego działania. Płyn nie wymaga spłukiwania po zastosowaniu.


Parametry

Pojemność:1,5 l
Zapach:Limona i mięta
Kolor:Zielony