• Floor - Uniwersalny płyn do mycia podłóg, 5 l - Kwiaty Wiosny - Higiena.NET

Floor - Uniwersalny płyn do mycia podłóg, 5 l - Kwiaty Wiosny

Kod towaru: 029175

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Floor

W magazynie: 26 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Floor - Uniwersalny płyn do mycia podłóg, 5 l - Kwiaty Wiosny

Opis

Uniwersalny płyn do mycia powierzchni. 5 l - Kwiaty Wiosny

Bardzo wydajny środek do mycia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni np. drewnianych paneli i parkietów, płytek ceramicznych, parapetów czy mebli. Sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku codziennej pielęgnacji, ale także podczas gruntownego usuwania uciążliwych zabrudzeń.

Nowoczesna receptura Floor Spring Flowers nie tylko zagwarantuje nieskazitelną czystość eksploatowanym powierzchniom, ale także, dzięki naturalnym olejkom eterycznym, zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je utrzymującą się przez długi czas rześką wonią, kojarzącą się z wiosennym porankiem w kwitnącym ogrodzie kwiatowym.

Dodatkowo, preparat nie pozostawia po sobie nieestetycznych smug i zacieków, gwarantując Ci znacznie bardziej komfortowe sprzątanie. Floor Spring Flowers to idealne wsparcie w domowych obowiązkach - płyn łączy w sobie skuteczne działanie oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

W przypadku usuwania regularnych zabrudzeń i codziennej pielęgnacji rozcieńcz 2 nakrętki preparatu w ok. 5 l ciepłej wody. Przy trudniejszych zabrudzeniach zmniejsz ilość wody wykorzystywanej do tworzenia roztworu, tym samym zwiększając stężenie preparatu i moc jego działania. Płyn nie wymaga spłukiwania po zastosowaniu.


Parametry

Pojemność:5 l
Zapach:Kwiaty wiosny
Kolor:Zielony