• Floor - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni, 5 l - Lime & Mint - Higiena.NET

Floor - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni, 5 l - Lime & Mint

Kod towaru: FLOOR/5L/ZIELONY

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,70

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Floor

W magazynie: 21 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Floor - Uniwersalny płyn do mycia powierzchni, 5 l - Lime & Mint

Opis

Uniwersalny płyn do mycia powierzchni - Lime & Mint

Bardzo wydajny środek do mycia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni np. drewnianych paneli i parkietów, płytek ceramicznych, parapetów czy mebli. Sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku codziennej pielęgnacji, ale także podczas gruntownego usuwania uciążliwych zabrudzeń.

Nowoczesna receptura Floor Lime & Mint nie tylko zagwarantuje nieskazitelną czystość eksploatowanym powierzchniom, ale także, dzięki naturalnym olejkom eterycznym, zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je utrzymującą się przez długi czas orzeźwiającą wonią mięty i cytryny.

Dodatkowo, preparat nie pozostawia po sobie nieestetycznych smug i zacieków, gwarantując Ci znacznie bardziej komfortowe sprzątanie. Floor Lime & Mint to idealne wsparcie w domowych obowiązkach - płyn łączy w sobie skuteczne działanie oraz wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

W przypadku usuwania regularnych zabrudzeń i codziennej pielęgnacji rozcieńcz 2 nakrętki preparatu w ok. 5 l ciepłej wody. Przy trudniejszych zabrudzeniach zmniejsz ilość wody wykorzystywanej do tworzenia roztworu, tym samym zwiększając stężenie preparatu i moc jego działania. Płyn nie wymaga spłukiwania po zastosowaniu.


Parametry

Pojemność:5 l
Zapach:Mięta i cytryna
Kolor:Zielony