• Swish Food Service 5000 - Silny preparat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 5 l - Higiena.NET

Swish Food Service 5000 - Silny preparat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 5 l

Kod towaru: FOOD SERVICE 5000/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 96,95

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 1 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

 • Swish Food Service 5000 - Silny preparat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń - 5 l

Opis

Silny środek do usuwania plam z tłuszczu, oleju i uciążliwych przypaleń

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Swish do czyszczenia różnego rodzaju plam z tłuszczu, oleju i przypaleń z takich powierzchni jak np. piekarniki, płyty kuchenne, patelnie czy grille. Silne właściwości rozpuszczające środka stanowią nieocenione wsparcie zarówno podczas codziennego usuwania drobnych zabrudzeń, jak i przy czyszczeniu gruntownym.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu marki Swish w niezwykle wydajny sposób pomoże Ci pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń bez obaw zniszczenie mytych powierzchni. Dzięki możliwości bardzo ekonomicznego dozowania, płyn gwarantuje bardzo wysoką skuteczność w przystępnej cenie i sprawi, że przy minimalnym wysiłku usuniesz wszystkie trudne zabrudzenia

Preparat Food Service 5000 sprawdzi się perfekcyjnie w lokalach gastronomicznych, gdzie wyraźnie wpłynie na usprawnienie prac związanych z czyszczeniem powierzchni.


Zastosowanie

Preparat może być stosowany np. na powierzchniach wykonanych ze stali, żelaza, szkła i niklu. Nadaje się zarówno do czyszczenia powierzchni jak i urządzeń. Food Service 5000 wymaga rozcieńczania, a poziom stężenia należy dostosować do rodzaju powierzchni i stopnia zabrudzeń. Podczas korzystania ze środka zalecane jest używanie odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.

 • Mycie codzienne: 150 ml środka/1 litr czystej wody - rozpyl preparat na powierzchni i pozostaw na około 2-5 minut. Następnie przetrzyj suchą ścierką lub gąbką, a na koniec spłucz wodą.
 • Usuwanie przypaleń: Rozpyl preparat bez rozcieńczania na powierzchni i pozostaw na około 5 minut. Przetrzyj gąbką lub myjką, po czym spłucz wodą, bądź wytrzyj do sucha.
 • Czyszczenie grilli i płyt kuchennych:
  - Lekkie zabrudzenia - 30-50 ml środka/1 litr czystej wody - rozpyl preparat na powierzchni i pozosotaw na 5 minut, po czym wyszoruj przy użyciu odpowiedniego pada i spłucz wodą.
  - Średnie zabrudzenia - 150 ml środka/1 litr czystej wody - rozpyl preparat na powierzchni i pozosotaw na 5 minut, po czym wyszoruj przy użyciu odpowiedniego pada i spłucz wodą.
  - Trudne zabrudzenia - Wymieszaj środek z czystą wodą w proporcjach 1:1, po czym rozpyl preparat na powierzchni i pozostaw na 5 minut. Grube warstwy prypaleń usuń przy pomocy skrobaka lub pada.
 • Pochłaniacze i wentylatory: 150 ml środka/1 litr czystej wody - rozpyl preparat na powierzchni i pozostaw na 5 minut, a następnie przetrzyj gąbką. Na koniec spłucz wszystko wodą.
 • Patelnie: 170 ml środka/1 litr czystej wody - usuń nadmiar tłuszczu i rozpyl preparat na powierzchni, po czym rozgrzej patelnię do temperatury 80° i pozostaw na około 5 minut. Po upływie tego czasu usuń płyn z patelni i wypłucz obficie czystą wodą.


Parametry

Pojemność:5 l