• Swish Food Service 5000 - Silny preparat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń, koncentrat - 1 l - Higiena.NET

Swish Food Service 5000 - Silny preparat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń, koncentrat - 1 l

Kod towaru: FOOD SERVICE 50001L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 14,75

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Food Service 5000 - Silny preparat do usuwania plam z tłuszczu i przypaleń, koncentrat - 1 l

Opis

Silny środek do usuwania plam z tłuszczu, oleju i uciążliwych przypaleń

Przeznaczony do profesjonalnego użytku koncentrat marki Swish do czyszczenia różnego rodzaju plam z tłuszczu, oleju i przypaleń z takich powierzchni jak np. piekarniki, płyty kuchenne, patelnie czy grille. Silne właściwości rozpuszczające środka stanowią nieocenione wsparcie zarówno podczas codziennego usuwania drobnych zabrudzeń, jak i przy czyszczeniu gruntownym.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu marki Swish w niezwykle wydajny sposób pomoże Ci pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń bez obaw zniszczenie mytych powierzchni. Dzięki możliwości bardzo ekonomicznego dozowania, płyn gwarantuje bardzo wysoką skuteczność w przystępnej cenie i sprawi, że przy minimalnym wysiłku usuniesz wszystkie trudne zabrudzenia

Preparat Food Service 5000 sprawdzi się perfekcyjnie w lokalach gastronomicznych, gdzie wyraźnie wpłynie na usprawnienie prac związanych z czyszczeniem powierzchni.


Zastosowanie

Preparat może być stosowany np. na powierzchniach wykonanych ze stali, żelaza, szkła i niklu. Nadaje się zarówno do czyszczenia powierzchni jak i urządzeń. Środek Food Service 5000 jest bardzo mocno skoncentrowany, dlatego należy rozcieńczyć go z odpowiednią ilością wody. Dzięki temu, zużywamy jedynie niewielką ilość preparatu i po prostu oszczędzamy. Podczas korzystania ze środka zalecane jest używanie odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.

  • Mycie codzienne - środek rozcieńcz wodą w proporcjach 1:3 i rozprowadzić na powierzchni, po czym zostaw na około 2-5 minut. Jeśli jest to konieczne, możemy wyszorować całość nylonową myjką czy padem. Następnie wycieramy całość suchą ścierką bądź gąbką, a na koniec spłukujemy wodą.
  • Usuwanie przypaleń - Nanieś nierozcieńczony preparat na powierzchnię i pozostaw na około 5 minut. Przetrzyj gąbką lub myjką, po czym spłucz wodą, bądź wytrzyj do sucha.
  • Czyszczenie grilli i płyt kuchennych - w zależności od stopnia zabrudzeń rozcieńcz środek z wodą w proporcjach od 1:30-1:20(lekkie), 1:4-1:3(średnie) lub użyj nierozcieńczonego koncentratu. Następnie nanieś go na powierzchnię i pozostaw na 5 minut, po czym wyszoruj przy użyciu odpowiedniego pada i spłucz wodą.
  • Pochłaniacze i wentylatory - Nanieś rozcieńczony z wodą preparat w proporcjach 1:4 na powierzchnię i pozostaw na 5 minut, a następnie przetrzyj gąbką. Na koniec spłucz wszystko wodą.
  • Patelnie - usuń nadmiar tłuszczu i nanieś rozcieńczony w wodzie preparat w proporcjach 1:3 na patelnię i rozgrzej ją do temperatury 80°, po czym pozostaw na około 5 minut. Po upływie tego czasu usuń płyn z patelni i wypłucz obficie czystą wodą.


Parametry

Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.