• Lucart EcoNatural L-ONE Mini - Papier toaletowy jumbo, centralnie dozowany, 2 warstwy, 180 m, celuloza Fiberpack - 12 rolek - Higiena.NET

Lucart EcoNatural L-ONE Mini - Papier toaletowy jumbo, centralnie dozowany, 2 warstwy, 180 m, celuloza Fiberpack - 12 rolek

Kod towaru: 812170

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 182,90 269,35

269,35 zł Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Lucart Professional

Marka: Lucart

W magazynie: 2 opk
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Lucart EcoNatural L-ONE Mini - Papier toaletowy jumbo, centralnie dozowany, 2 warstwy, 180 m, celuloza Fiberpack - 12 rolek

Opis

Lucart EcoNatural L-ONE Mini - Papier toaletowy jumbo, centralnie dozowany, 2 warstwy, 180 m, celuloza Fiberpack — 12 rolek

Oferowany papier toaletowy EcoNatural L-One mini marki Lucart, to rozwiązanie, które w doskonałej równowadze łączy trzy elementy, tj. świetną jakość, oszczędne zużycie oraz troskę o środowisko naturalne. Z tego powodu stanowi on bardzo częsty wybór wśród takich miejsc jak galerie handlowe, dworce, biurowce, szpitale czy szkoły.

Produkty z linii EcoNatural stworzone zostały przy wykorzystaniu nowoczesnej i jedynej w swoim rodzaju, ekologicznej technologii opracowanej specjalnie dla marki Lucart. Prezentowany papier toaletowy wykonany jest w 100% z celulozy pozyskanej z kartonów po napojach. Tworzywo to nosi nazwę Fiberpack, a w czasie jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. Proces ten jest w pełni ekologiczny, co potwierdza również certyfikat Ecolabel, który otrzymują tylko produkty spełniające rygorystyczne wymogi.

Co ważne, w przeciwieństwie do surowców wtórnych takich jak makulatura, materiał ten wyróżnia się perfekcyjną jakością i właściwościami, które znaleźć możemy w czystej celulozie. Przede wszystkim jest on miękki i miły w dotyku, dzięki czemu sprawdzi się nawet w miejscach o wysokim standardzie, takich jak nowoczesne biurowce czy restauracje. Dodatkowo, jasnobrązowy kolor oraz eleganckie tłoczenie wyraźnie dają znać, że papier toaletowy pochodzi z ekologicznych źródeł. Ma to szczególne znacznie, gdy zależy nam na podkreśleniu tego aspektu.

Jedna rolka papieru toaletowego EcoNatural L-One Mini ma długość 180 metrów, co przy zakupie całego opakowania daje nam łącznie ponad 2 kilometry produktu do wykorzystania. Taka ilość sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu. Co więcej, zastosowanie aż dwóch warstw sprawia, że papier toaletowy jest bardzo wytrzymały, co przekłada się bezpośrednio na zwiększenie jego wydajności, a tym samym oszczędność pieniędzy.

Cały system został zaprojektowany, aby zwiększyć higienę oraz zmniejszyć ilość odpadów i niepotrzebne koszty. W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, pobierany jest tylko jeden listek jednocześnie. Stanowi to doskonały sposób na zachowanie 100% higieny, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotykał używanego przez nas papieru toaletowego. W ten sposób możemy także zniwelować nadmierne rozwijanie rolki i wydłużyć jej żywotność. Wszystko to zdecydowanie zmniejszy koszty utrzymania naszych łazienek.


Cechy produktu

  • Duża ilość - ponad 2 km papieru toaletowego
  • Miękki i przyjemny w dotyku
  • Wydawanie pojedynczych listków = większa wydajność
  • Przyjazny dla środowiska - wykonany w 100% z włókien pochodzących z recyklingu
  • Tworzywo Fiberpack - makulatura o właściwościach celulozy


Kompatybilne produkty

Papier toaletowy jest kompatybilny z dozownikiem marki Lucart L-ONE Mini o kodzie 892288.


Parametry

Materiał wykonania:Surowiec wtórny Fiberpack (celuloza)
Liczba warstw:2
Wymiary odcinka:13,4 x 20 cm
Długość rolki:180 m
kolor:caffe latte
Liczba listków:900
Jednostka sprzedaży:1 karton = 12 rolek
Perforacja:tak

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.