• Swish Super Clean - Silny środek do usuwania tłustych zabrudzeń - 1 l - Higiena.NET

Swish Super Clean - Silny środek do usuwania tłustych zabrudzeń - 1 l

Kod towaru: SUPER CLEAN

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 15,20

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 50 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Super Clean - Silny środek do usuwania tłustych zabrudzeń - 1 l

Opis

Środek do usuwania trudnych plam i odtłuszczania stalowych powierzchni

Gotowy do użycia środek marki Swish do usuwania uciążliwych zabrudzeń, takich jak plamy atramentu, ślady kredek czy zaschnięty tłuszcz. Może być stosowany na większości zmywalnych powierzchni, np. na płytkach ceramicznych, dywanach, piekarnikach, blatach stołów i filtrach wentylacyjnych.

Skoncentrowana receptura środka wnika w porowate powierzchnie i zapewnia nie tylko łatwe i szybkie przywrócenie czystości Twoim powierzchniom, ale także gwarantuje oszczędność. Możliwość bardzo wydajnego dozowania znacząco redukuje zużycie środka.

Preparat Super Clean sprawdzi się idealnie zarówno w obiektach publicznych takich jak szkoły, restauracje czy baseny, jak i w domu, gdzie w sposób ekonomiczny wesprze Cię podczas usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Stanowi nieocenioną pomoc przede wszystkim w podczas walki z plami oleju i zaschniętym tłuszczem, który błyskawicznie rozpuszcza ograniczając Twój wysiłek do minimum.

Aby zmaksymalizować wygodę i ułatwić Twoją pracę, butelka Super Clean wyposażona została w niezwykle praktyczny aplikator, który umożliwia precyzyjne rozpylanie preparatu. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotrzesz we wszystkie trudno dostępne miejsca i wyczyścisz powierzchnie w sposób kompleksowy. Dodatkowo, preparat zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je przyjemną, świeżą wonią, która wpłynie korzystnie na komfort sprzątania.


Instrukcja stosowania

Środek jest gotowy do użycia - nie wymaga rozcieńczania. Wystarczy rozpylić niewielką dawkę na wybraną powierzchnię i wytrzeć ją do czysta przy użyciu dowolnych narzędzi np. gąbki lub szmatki. Super Clean nie wymaga spłukiwania. Zalecane jest korzystanie z rękawic ochronnych i osłony oczu.


Parametry

Pojemność: 1 l