• Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster w sprayu - 750 ml - Higiena.NET

Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster w sprayu - 750 ml

Kod towaru: 002086

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 6,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Window

W magazynie: 32 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster w sprayu - 750 ml

Opis

Window Plus Ammonium - Płyn do mycia szyb i luster w sprayu - 750 ml

Dobrej jakości płyn do mycia szyb i luster, którego receptura została oparta o alkohol oraz amoniak. Połączenie tych dwóch składników w odpowiednich stężeniach sprawia, że formuła środka doskonale odrywa zabrudzenia od szkła, a przy tym jest delikatna dla powierzchni. Używanie preparatu Window Plus gwarantuje nam efektywne i bezpieczne sprzątanie bez obaw o pozostawienie smug, zacieków czy mikrozarysowań.

Łatwe i szybkie czyszczenie szyb przy użyciu Window Plus jest możliwe nie tylko dzięki świetnie skomponowanej recepturze, ale także wygodnej butelce. Ergonomiczna budowa z uchwytem na szyjce dostosowanym do kształtu dłoni oraz praktyczny spryskiwacz umożliwiają komfortową pracę w dowolnych warunkach. Prezentowany środek sprawdzi się perfekcyjnie w każdym gospodarstwie domowym. Nadaje się świetnie do mycia szyb, luster, płytek ceramicznych czy stali nierdzewnej.

Dodatkowo, płyn do mycia okien i luster Window Plus pozostawia na umytej powierzchni przyjemny zapach, dzięki czemu nasze pomieszczenia pozostaną świeże przez długi czas.


Instrukcja stosowania

Przy użyciu spryskiwacza nanieś środek na żądaną powierzchnię i przetrzyj dokładnie ściereczką do sucha.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:Świeży