• Window Plus Lemon Fresh - Płyn do mycia szyb i luster, cytrynowy - 750 ml - Higiena.NET

Window Plus Lemon Fresh - Płyn do mycia szyb i luster, cytrynowy - 750 ml

Kod towaru: 003205

Cena brutto 5,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Window

Średnio w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Window Plus Lemon Fresh - Płyn do mycia szyb i luster, cytrynowy - 750 ml

Opis

Window Plus Lemon Fresh - Cytrynowy płyn do mycia szyb i luster - 750 ml

Dobrej jakości płyn do mycia szyb i luster, którego receptura bazuje przede wszystkim na alkoholu. Prawidłowo wyważona siła składników bardzo skutecznie odrywa zabrudzenia od szyb, a przy tym jest delikatna dla powierzchni. Korzystanie z preparatu Window Plus gwarantuje nam efektywne i bezpieczne sprzątanie bez obaw o pozostawienie mikrozarysowań czy zacieków.

Łatwe i szybkie czyszczenie szyb przy użyciu Window Plus jest możliwe nie tylko dzięki świetnie skomponowanej recepturze, ale także wygodnej butelce. Ergonomiczna budowa z uchwytem na szyjce dostosowanym do kształtu dłoni oraz praktyczny spryskiwacz umożliwiają komfortową pracę w dowolnych warunkach. Prezentowany środek sprawdzi się perfekcyjnie w każdym gospodarstwie domowym. Nadaje się świetnie do mycia szyb, luster, płytek ceramicznych czy stali nierdzewnej.

Dodatkowo, płyn do mycia okien i luster Window Plus pozostawia na umytej powierzchni orzeźwiający, cytrusowy zapach, dzięki czemu nasze pomieszczenia pozostaną świeże przez długi czas.


Instrukcja stosowania

Przy użyciu spryskiwacza nanieś środek na żądaną powierzchnię i przetrzyj dokładnie ściereczką.


Parametry

Pojemność:750 ml
Zapach:Cytrusowy