• Tork – Luksusowe mydło w pianie, różowe – 800 ml
 - Higiena.NET

Tork – Luksusowe mydło w pianie, różowe – 800 ml

Kod towaru: 470022

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 50,45

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Luksusowe mydło w pianie, różowe – 800 ml

Opis

Tork – Luksusowe mydło w pianie, różowe – 800 ml

Wysokiej jakości mydło w pianie, które stanowi praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie proponowane przez markę Tork, znaną na całym świecie z produktów higienicznych o profesjonalnym zastosowaniu, np. w gastronomii czy sanitariatach.

Oparta na naturalnych składnikach, delikatna receptura mydła pomoże kompleksowo zadbać o jakość mycia dłoni. Zagwarantuje nie tylko nieskazitelną czystość, a co za tym idzie wysoki poziom higieny, ale także pozwoli pozbyć się uczucia suchości skóry, wzmacniając poczucie komfortu, które utrzyma się przez bardzo długi czas. Dodatkowo, przyjemny, kwiatowy zapach niweluje uczucie stresu, wpływając kojąco na ciało i umysł.

Na wysoką funkcjonalność preparatu marki Tork wpływa także duża pojemność preparatu, która wystarcza aż do 2666 dozowań, oraz prostota obsługi, która gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów.


Kompatybilne produkty

Mydło może być wykorzystywane jednie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S34, których nowoczesna technologia usprawnia pobieranie preparatu i zapobiega krzyżowemu przenoszeniu się bakterii.


Parametry

System:S34 – system dozowania mydła w pianie
Pojemność: 800 ml
Średnia ilość dozowań:2666
Zapach:Kwiatowa świeżość
Kolor:Różowy