• Tork – Pianka do dezynfekcji bez alkoholu - 1 l - Higiena.NET

Tork – Pianka do dezynfekcji bez alkoholu - 1 l

Kod towaru: 520202

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 78,60

Ilość:

Producent: Essity

Marka: Tork

W magazynie: 23 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Tork – Pianka do dezynfekcji bez alkoholu - 1 l

Opis

Tork – Pianka do dezynfekcji rąk, delikatna – 1 l

Wysokiej jakości środek do dezynfekcji rąk w pianie na bazie kwasu mlekowego - naturalne i wygodne rozwiązanie od popularnej na całym świecie marki Tork. Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o placówkach w których higiena odgrywa kluczowe znaczenie. Sprawdzi się świetnie w miejscach, takich jak przychodnie lekarskie czy szpitale.

Oferowany preparat Tork dzięki swojej wyjątkowo silnie skoncentrowanej recepturze zawierającej jedynie naturalne dla środowiska składniki w ekonomiczny i łagodny sposób zadba kompleksowo o higienę Twoich rąk. Nie tylko zapewnia najwyższy standard czystości, ale także zapobiega zniszczeniom dłoni, nawet przy regularnym, częstym użytkowaniu. Brak alkoholu w składzie środka to gwarancja braku podrażnień po dezynfekcji.

Na wysoką funkcjonalność środka dezynfekującego wpływa przede wszystkim bardzo wygodny sposób użytkowania produktu. Brak wymogu spłukiwania preparatu wodą przyspiesza cały proces i znacząco zwiększa wydajność oraz wygodę. Dodatkowo, proponowane przez markę Tork rozwiązanie wykorzystujące wymienne wkłady wyznacza zupełnie nowe standardy w dziedzinie higieny. W połączeniu z odpowiednim dozownikiem, oferowana pianka niemal całkowicie wyklucza ryzyko krzyżowego przenoszenia się bakterii.


Kompatybilne produkty

Preparat może być wykorzystywany jedynie w połączeniu z dozownikami marki Tork w systemie S4. Prostota obsługi dozownika gwarantuje możliwość bardzo szybkiej i bezproblemowej wymiany wkładów, które wraz z opróżnianiem zawartości kurczą się, tym samym wyraźnie zmniejszając ilość pozostałych odpadów. Dodatkowo, właściwy dyspenser redukuje także niepotrzebne zużycie pianki, co przekłada się bezpośrednio na oszczędność pieniędzy.


Parametry

System:S4 – system dozowania mydła w pianie
Pojemność: 1 l
Średnia ilość dozowań:1667
Kolor:biały
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 6 sztuk