• Clinex 4Dirt - Uniwersalny preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 10 l - Higiena.NET

Clinex 4Dirt - Uniwersalny preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 10 l

Kod towaru: 77-642

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 124,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex 4Dirt - Uniwersalny preparat do usuwania tłustych zabrudzeń - 10 l

Opis

Środek do czyszczenia tłustych zabrudzeń i odplamiania odzieży roboczej

Przeznaczony do profesjonalnego użytku środek do usuwania tłustych zabrudzeń. Wysoce skoncentrowana receptura bardzo efektywnie poradzi sobie z rozpuszczaniem nawet najtrudniejszych plam z ropy, oleju i tłuszczu, także przypalonego i zaschniętego.

Sprawdzi się w przemyśle oraz sektorze gastronomicznym, gdzie stanowić będzie nieocenioną pomoc zarówno podczas wykonywania codziennych obowiązków, jak i czyszczenia gruntownego. Clinex 4Dirt posiada neutralną nutę zapachową, dzięki której nadaje się do użytku na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Dzięki niemu błyskawicznie i przy minimalnym wysiłku usuniesz wszystkie uciążliwe zabrudzenia. Preparat nadaje się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni i urządzeń np. posadzek betonowych, PCV, kamienia naturalnego i sztucznego, płytek ceramicznych i stali nierdzewnych. Po użyciu pozostawi jedynie połysk bez smug i zacieków.

Pieczołowicie przygotowana formuła preparatu jest delikatna dla czyszczonych powierzchni i sprawdzi się także podczas mycia maszynowego oraz prania odzieży roboczej. Regularne używanie prezentowanego środka marki Clinex wyraźnie usprawnią Twoją pracę i zwiększy komfort jej wykonywania. Dodatkowo, silnie skoncentrowana receptura zwiększy wydajność środka, a co za tym idzie, pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Preparat należy rozcieńczyć w proporcjach 50-500ml preparatu na 10 litrów czystej wody. Stężenie roztworu należy dostosować do rodzaju czyszczonej powierzchni i poziomu zabrudzeń. W przypadku prania odzieży roboczej zalecane jest korzystanie z roztworu o proporcjach 10-100 ml środka do 10 litrów wody.


Parametry

Pojemność:10 l