• Clinex Lastrico - Płyn do czyszczenia lastrico - 1 l - Higiena.NET

Clinex Lastrico - Płyn do czyszczenia lastrico - 1 l

Kod towaru: 77-153

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 16,70

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 33 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Lastrico - Płyn do czyszczenia lastrico - 1 l

Opis

Clinex Lastrico - Płyn do czyszczenia lastrico - 1 l

Posadzki betonowo-kamienne, czyli wykonane z tzw. lastrico, a także podłogi z granitu to powierzchnie trudne do umycia przy użyciu tradycyjnych środków czyszczących. Jeśli masz dość uciążliwego szorowania, sięgnij po płyn Clinex Lastrico. To preparat, który bez trudu poradzi sobie z silnymi zabrudzeniami, wyraźnie ułatwiając Twoją pracę. Z jego pomocą doprowadzisz do idealnego stanu schody, parapety oraz nagrobki. Nadaje się także do czyszczenia ceramiki.

Prezentowany produkt to idealny płyn do czyszczenia lastrico. Sprawdzi się perfekcyjnie np. podczas gruntownych porządków czy w czasie sprzątania po remoncie. Clinex Lastrico jest niezastąpiony, gdy chcesz usunąć zabrudzenia cementowo-gipsowe. Poradzi sobie m.in. z usunięciem śladów spoin cementowych, rdzy z glazury, terakoty, gresów, łupków oraz wszystkich innych powierzchni odpornych na działanie kwasów. Silnie skoncentrowana receptura Clinex Lastrico wymaga rozcieńczania wodą do odpowiedniego stężeni. Dzięki temu jest o wiele bardziej wydajna i wystarcza na znacznie dłuższy czas. W przypadku bardzo uciążliwych zabrudzeń można użyć płynu bez rozcieńczania.

Płynu do czyszczenia lastrico nie należy stosować na powierzchnie wykonane z marmuru, trawertynu, bazaltu oraz cementu i niektórych rodzajów łupków. W przypadku stosowania niezgodnego z przeznaczeniem podłoga może się zmatowić i stracić na atrakcyjności. Przed rozpoczęciem czyszczenia warto wykonać test na niewidocznej części podłogi, aby upewnić się, czy płyn Clinex Lastrico nie zniszczy przeznaczonej do umycia powierzchni.


Dozowanie

  • Płytki glazurowane - 1:10 (z wodą)
  • Gres, cegła, kamień, łupki - 1:4 lub 1:5
  • Bieżące czyszczenie: 50-200 ml / 10 l wody
  • Poważne zabrudzenia - koncentrat


Parametry

Pojemność:1 l

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.