• Clinex Green Sanit - Ekologiczny płyn do mycia łazienki - 1  l - Higiena.NET

Clinex Green Sanit - Ekologiczny płyn do mycia łazienki - 1 l

Kod towaru: 77-918

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 18,00

Ilość:

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 35 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex Green Sanit - Ekologiczny płyn do mycia łazienki - 1 l

Opis

Ekologiczny płyn do mycia i pielęgnacji pomieszczeń sanitarnych

Profesjonalny środek do mycia łazienki. Skoncentrowana, oparta na bazie kwasu cytrynowego receptura świetnie poradzi sobie z rozpuszczaniem i usuwaniem nawet najtrudniejszych osadów. Stanowi nieocenioną pomoc podczas wykonywania zarówno codziennych obowiązków, jak i w trakcie gruntownego czyszczenia. Płyn nadaje się do mycia wielu rodzajów powierzchni i urządzeń łazienkowych m.in. płytek ceramicznych, muszli toaletowych, brodzików, wanien i umywalek. Co ważne, oferowany preparat Clinex Green Sanit pomimo braku zawartości silnych substancji chemicznych, w tym chloru, bez trudu rozpuści i usunie uciążliwe zanieczyszczenia często występujące w łazienkach np. kamień wodny, ślady uryny czy pozostałości mydła.

Preparat bardzo efektywnie wyczyści powierzchnie i urządzenia w toalecie, a także przywróci im dawny blask. Dzięki szybko wysychającej formule preparat pozostawi po użyciu nieskazitelny połysk bez smug i zacieków. Produkt marki Clinex nie tylko myje, ale jest także odpowiedzialny za konserwacje powierzchni. Specjalna warstwa ochronna, która powstaje w wyniku użytkowania Clinex Green Sanit, zabezpieczy Twoją łazienkę i zapewni jej o wiele dłuższy efekt czystości, oraz utrudni osadzanie się kamienia w przyszłości.

Preparat skutecznie zneutralizuje przykre zapachy i zastąpi je bardzo przyjemną, świeżą wonią, która dopełni kompleksowego wrażenia czystości i higieny. Dodatkowo, praktyczna butelka z aplikatorem w spray’u wyraźnie ułatwi dozowanie płynu i pozwoli dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Preparat Clinex Green Sanit w ekonomiczny i bezpieczny dla skóry dłoni sposób przywróci Twoim powierzchniom połysk bez smug.


Zastosowanie

Przed właściwym użyciem należy wstrząsnąć butelką. Nastepnie rozpyl preparat na czyszczoną powierzchnię z odległości 20 cm i odczekaj około jednej minuty. Po upływie tego czasu przetrzyj powierzchnię do czysta przy użyciu gąbki czy szmatki. Na koniec spłucz powierzchnię wodą.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!