• Clinex W3 Active Shield - Preparat do mycia sanitariatów z aktywną ochroną - 1 l - Higiena.NET

Clinex W3 Active Shield - Preparat do mycia sanitariatów z aktywną ochroną - 1 l

Kod towaru: 77-708

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 163 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Clinex W3 Active Shield - Preparat do mycia sanitariatów z aktywną ochroną - 1 l

Opis

Clinex W3 Active Shield - Preparat do mycia sanitariatów z aktywną ochroną - 1 l

Preparat na bazie polimerów do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni kwasodpornych. Wzbogacony jest o składniki, które skutecznie usuwają zabrudzenia, rdzę, tłuszcz, osady wapienne, mydlane i kamienne nacieki. Unikalna technologia tworzy filtr ochronny, który ułatwia kolejne mycie i pozostawia powierzchnię czystą na długi okres czasu. Nadaje mytym powierzchniom ładny, czysty zapach oraz delikatny połysk. Polimery zawarte w płynie opóźniają efekt ponownego osadzania się brudu. Doskonale nadaje się do mycia wszystkich urządzeń i powierzchni sanitarnych, w tym wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, elementów ze stali nierdzewnej, muszli, pisuarów, umywalek, glazury, płytek ceramicznych.


Zastosowanie

Spryskać brudną powierzchnię preparatem, a następnie usunąć brud, osady oraz nacieki. Całość spłukać bieżącą wodą. Dla zabezpieczenia powierzchni przed ponownym osadzaniem się zanieczyszczeń należy spryskać ją ponownie, odczekać chwilę i spłukać bieżącą wodą bez wycierania do sucha.


Parametry

Pojemność:1 l

Filmy

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.