• CLINEX - Uniwersalny zestaw do sprzątania w łazience + zestaw ściereczek Virage GRATIS - Higiena.NET

CLINEX - Uniwersalny zestaw do sprzątania w łazience + zestaw ściereczek Virage GRATIS

Kod towaru: ZESTAW_CLINEX_CZYSTA_ŁAZIENKA

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 91,70

Ilość:

Jednostka miary: komplet

Producent: Grupa Amtra

Marka: Clinex

W magazynie: 11 komplet
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • CLINEX - Uniwersalny zestaw do sprzątania w łazience + zestaw ściereczek Virage GRATIS

Opis

CLINEX - Uniwersalny zestaw do sprzątania w łazience + zestaw ściereczek Virage GRATIS

Uniwersalny zestaw profesjonalnych środków do mycia i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Błyskawiczne, bardzo skuteczne działanie czyszczące i odkażające oferowanych środków, sprawi, że nasza praca stanie się o wiele prostsza i zajmie nam znacznie mniej czasu.

Co więcej, nowoczesna, wydajna formuła zagwarantuje bardzo ekonomiczne zużycie preparatów. Już niewielka ilość przedstawionych środków wystarczy, aby kompleksowo i skutecznie wyczyścić i zadbać o rozmaite powierzchnie w domu.


Skład zestawu:

1. Clinex Drill - Żel do udrażniania rur - 1 l

Gotowy do użycia preparat żelowy do udrażniania odpływów kanalizacyjnych. Sprawnie i szybko rozpuszcza zanieczyszczenia zapychające rury i syfony kanalizacyjne. Świetnie radzi sobie z papierem, watą, odpadkami z żywności, mydłem czy tłuszczami. Dzięki formie żelowej osadza się na ściankach rur i w ten sposób dłużej oddziałuje na nawarstwione zabrudzenia. Jego dodatkowym działaniem jest likwidowanie nieprzyjemnych zapachów. Doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni jak i w łazience.


Zastosowanie:

Do udrażniania syfonów kuchennych, umywalkowych, muszli klozetowych, odpływów wannowych i prysznicowych. Stosowany zarówno w domu jak i w gastronomii, hotelarstwie.


Sposób użycia:

UWAGA! Przed użyciem wstrząsnąć. Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności. W celu otwarcia opakowania należy docisnąć nakrętkę i obrócić zgodnie z rysunkiem na nakrętce. Przy wlewaniu preparatu do kanalizacji zachować szczególne środki ostrożności. Wlać do zatkanego odpływu 200 – 500 ml preparatu, pozostawić na 15 – 30 minut, celem rozpuszczenia złogów znajdujących się w odpływie, następnie obficie spłukać ciepłą wodą (nie wrzącą). W razie konieczności czynność powtórzyć. Nie dopuszczać do całkowitego zatkania przewodów kanalizacyjnych.


2. Clinex W3 Multi - Żel do mycia łazienek - 1 l


Przedstawiamy profesjonalny preparat do walki z zanieczyszczeniami w obszarze sanitariatów - Clinex W3 Multi. Wykazuje on doskonałe właściwości czyszczące, działa szybko i wydajnie, a dzięki odpowiedniej konstrukcji butelki łatwo penetruje trudno dostępne miejsca. Sprawdzi się podczas codziennej pielęgnacji i doczyszczania urządzeń sanitarnych zarówno w domu, jak i podczas profesjonalnej obsługi firm sprzątających.


Właściwości produktu:

  • Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny.
  • Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia fug.
  • Skuteczne działanie nawet w trudnodostępnych miejscach.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać około 1 minuty, a następnie dokładnie spłukać wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować odpowiednie rozcieńczenie z wodą. Mycie powierzchni zmywalnych od 50-300 ml/ 10 L wody. Umiarkowane zabrudzenia od 300 ml/ 1 L wody.

W przypadku silnych zabrudzeń stosować preparat bez rozcieńczenia. Nie stosować na kamieniach naturalnych zawierających wapień jak np. trawertyn, wapień muszlowy. Nie stosować na aluminium, powierzchniach lakierowanych oraz szkle akrylowym. Nie stosować na materiałach o uszkodzonej nawierzchni emaliowanej lub pokrytej chromem. Przed zastosowaniem na tworzywie sztucznym i armaturze należy zapoznać się ze wskazówkami producenta. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu.


3. Clinex W3 Active Bio - Preparat do mycia sanitariatów - 1 l

Clinex W3 Active Bio to wysokiej jakości preparat do mycia sanitariatów, który sprawdzi się niemal na każdej powierzchni. Jest bezpieczny dla wszystkich elementów akrylowych, emaliowanych, chromowanych, niklowanych czy plastikowych. Stanowi nieocenioną pomoc zarówno w trakcie codziennej pielęgnacji jak i podczas gruntownego czyszczenia sanitariatów. Mimo bardzo silnego działania, receptura płynu Clinex W3 Active Bio została oparta o łagodne składniki, co sprawia, że nie wywołuje podrażnień skóry.

Prezentowany środek Clinex W3 Active Bio poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami i to bez potrzeby uciążliwego szorowania. Dzięki niemu z łatwością usuniesz np. uciążliwe osady z kamienia wodnego czy pozostałości mydła, które do tej pory szpeciły Twoją łazienkę. Oferowany preparat do mycia sanitariatów posiada bardzo szerokie spektrum działania, przy jego pomocy umyjesz właściwie całą łazienkę. Jest niezastąpiony, gdy chcesz umyć wannę, muszlę toaletową, brodzik czy płytki ceramiczne.

Pamiętajmy, że w wilgotnych i ciepłych pomieszczeniach drobnoustroje chorobotwórcze namnażają się błyskawicznie, dlatego każdego dnia należy sprzątać je, wybierając odpowiedni preparat do mycia sanitariatów. Dotyczy to zwłaszcza toalet w lokalach gastronomicznych, przychodniach, urzędach i innych instytucjach odwiedzanych codziennie przez wiele osób.


Zastosowanie:

Przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej (urządzenia emaliowane), elementów ze stali nierdzewnej, muszli, pisuarów, umywalek (urządzenia ceramiczne i plastikowe), glazury, płytek ceramicznych, itp.


Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Stosować bez rozcieńczania. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na czas nie mniejszy niż 1 minutę, przeszorować, a następnie spłukać wodą.


4. Clinex Glazur - Płyn do mycia podłóg glazurowanych - 1 l


Doskonały w działaniu płyn do mycia i pielęgnacji podłóg glazurowanych. W swoim składzie zawiera specjalnie dobrany składnik, który zapobiega powstawaniu smug i znacznie przyspiesza wysychaniu powierzchni, dzięki czemu zwiększasz bezpieczeństwo swoich gości i pracowników. Zaawansowana formuła pozwala na uzyskanie naturalnego koloru podłogi. Produkt ułatwia proces bieżącej pielęgnacji, a właściwości antystatyczne redukują możliwość ponownego zabrudzenia do minimum. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem powierzchni zmywalnych, takich jak glazura, gres czy terakota.


Zastosowanie:

Do mycia podłóg glazurowanych, płytek ceramicznych nieszkliwionych i szkliwionych.


Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Do codziennej pielęgnacji: 50ml/10L wody. Usuwanie silnych zabrudzeń: 100ml/10L wody.

Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.

Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu.


5. Clinex Eko+ Protect Odour Killer – Neutralizator zapachów w sprayu – 1 l

Ekologiczny środek do neutralizowania przykrych zapachów i odświeżania powietrza. Sprawdzi się perfekcyjnie zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych, np. nowoczesnych biurowcach czy galeriach handlowych. Przy jego pomocy w łatwy i szybki sposób usuniesz nieprzyjemne zapachy np. z koszy na śmieci, szatni sportowych czy toalet.


Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić w powietrzu kierując strumień w górę, bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów.


8. Virage zestaw ściereczek samochodowych z mikrofibry GRATIS

Moje Auto Virage Zestaw ścierek z mikrofibry to uniwersalny zestaw 3 ściereczek o różnym przeznaczeniu. W zestawie znajdują się ściereczki w różnych kolorach o konkretnym przeznaczeniu:

  • Różowa – idealna do usuwania kurzu ze wszystkich wewnętrznych powierzchni.
  • Niebieska – doskonała do czyszczenia szyb bez smug.
  • Różowa – zalecana do polerowania lakierów samochodowych.

Wszystkie wykonane są z mikrofibry, czyli cienkich włókien powstałych przy zastosowaniu nowoczesnej technologii. Cechują się dużą chłonnością, bardzo dobrze zbierają nadmiar wody.

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.