• Swish Kling - Krem z drobinami ściernymi do mycia łazienki - 946 ml - Higiena.NET

Swish Kling - Krem z drobinami ściernymi do mycia łazienki - 946 ml

Kod towaru: KLING

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 32,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 28 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Kling - Krem z drobinami ściernymi do mycia łazienki - 946 ml

Opis

Swish Kling - Lepki krem z drobinami ściernymi do usuwania bardzo trudnych zabrudzeń

Wysokiej jakości krem czyszczący, którego gęsta i lepka konsystencja sprawdza się doskonale także na powierzchniach pionowych. Stanowi nieocenione wsparcie podczas usuwania m.in. plam z tłuszczu, osadów mydlanych, śladów gumy i smaru, czyli zabrudzeń, których doczyszczenie często zajmuje nam bardzo dużo czasu. Swish Kling to świetny sposób na bieżącą konserwację powierzchni, jednak dopiero próba gruntownego czyszczenia powierzchni pokazuje nam jak niezwykle pomocny jest to środek. Krem sprawdza się zarówno w zastosowaniu domowym, jak i podczas użytku profesjonalnego i bardzo dobrze czyści m.in.:

  • Muszle klozetowe
  • Umywalki
  • Pisuary
  • Płytki ceramiczne
  • Fugi

Na niezwykle efektywne działanie preparatu wpływa wzbogacenie formuły o żywicę sosnową i łagodne drobinki ścierne, dzięki którym szybko i bez wysiłku doczyścisz nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Dzięki Swish Kling Twoja praca zostanie ograniczona do minimum, co wyraźnie przełoży się na podniesienie komfortu i usprawnienie procesu wykonywanych obowiązków. Aby przywrócić powierzchni nieskazitelną czystości i nadać jej połysk bez smug, wystarczy wyszorować ją miękką gąbką i spłukać czystą wodą.

Swish Kling zagwarantuje Twojej toalecie nie tylko wysoki poziom higieny i świeżość, ale także sprawi, że sam proces czyszczenia będzie znacznie bardziej przyjemny. Pomoże Ci także zneutralizować przykre zapachy, pozostawiając po zastosowaniu przyjemny, sosnowy zapach. Co więcej, krem działa skutecznie nawet w małych dawkach, dzięki czemu wystarcza na bardzo długi czas. Oferowany preparat gwarantuje utrzymanie czystości w przystępnej cenie i umożliwia zmniejszenie ilości odpadów z tworzyw sztucznych.


Instrukcja stosowania

Nanieś małą dawkę preparatu na powierzchnię, po czym wyszoruj przy użyciu gąbki lub pada, a następnie zmyj czystą wodą.


Parametry

Pojemność:946 ml
Zapach:Żywica sosny