• Swish SP - 350 – Kwasowy preparat do gruntownego czyszczenia posadzek – 1 l - Higiena.NET

Swish SP - 350 – Kwasowy preparat do gruntownego czyszczenia posadzek – 1 l

Kod towaru: SP350

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 19,75

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 20 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish SP - 350 – Kwasowy preparat do gruntownego czyszczenia posadzek – 1 l

Opis

Swish SP - 350 – Kwasowy preparat do gruntownego czyszczenia posadzek – 1 l

Wysokiej jakości preparat do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni odpornych na działanie kwasów, np. poszadzek gresowych, płytek z kamionki czy podłóg betonowych. Sprawdzi się peerfekcyjnie przypadku usuwania silnych zabrudzeń takich jak: kamień wodny czy osady z wapnia, oraz do regularnej, bieżącej konserwacji podłóg. Swish SP - 350 jest niezastąpiony w pomieszczeniach sanitarnych, halach przemysłu spożywczego, czy przy sprzątaniu miejsc po remoncie.

Nowoczesna, silnie skoncentrowana kwasowa receptura Swish SP - 350 nie tylko pomoże Ci uporać się z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, zapewniając nieskazitelną czystość eksploatowanym powierzchniom, ale także nie pozostawi po sobie nieestetycznych smug i śladów.

Swish SP - 350 łączy w sobie fachowe działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą o wiele bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

Preparat nadaje się do czyszczenia przy użyciu mopa tradycyjnego, bądź urządzeń do mycia maszynowego. Produkt należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie – 50 ml na 10 l wody
  • Średnie – 100 ml na 10 l wody
  • Duże – 1000 - 3000 ml na 10 l wody


Parametry

Pojemność:1 l