• Swish Sani Clean - Środek do mycia łazienek w spray'u - 1 l - Higiena.NET

Swish Sani Clean - Środek do mycia łazienek w spray'u - 1 l

Kod towaru: SANI CLEAN

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 12,35

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 98 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Sani Clean - Środek do mycia łazienek w spray'u - 1 l

Opis

Swish Sani Clean - Spray do czyszczenia łazienek z silnym odkamieniaczem

Fachowy preparat marki Swish do mycia urządzeń i powierzchni sanitarnych odpornych na działanie wody, np. wanien, kabin prysznicowych, umywalek i kafelków ceramicznych. Sani Clean sprawdzi się perfekcyjnie w walce z uciążliwymi zabrudzeniami i nie uszkadza powierzchni, chroniąc ją przed zarysowaniami i mikrouszkodzeniami.

Silnie skoncentrowana receptura prezentowanego preparatu marki Swish w bardzo ekonomiczny sposób poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Sani Clean wyposażony został w wyjątkowo silną formułę rozpuszczającą brud, dzięki której pozbędziesz się najczęściej spotykanych w łazience zanieczyszczeń, czyli osadów z kamienia wodnego, pozostałości mydła oraz śladów uryny. Środek gwarantuje nieskazitelny połysk bez smug i zacieków oraz działanie wybielające.

Sani Clean wyraźnie ułatwi oraz przyśpieszy Twoją pracę. Wygodny aplikator w spray’u i bardzo przyjemny aromat preparatu sprawią, że czyszczenie stanie się o wiele bardziej komfortowe niż dotychczas. Środek jest gotowy do użycia, jednak jego silnie skoncentrowana receptura wystarczy na bardzo długo i umożliwia bardzo wydajne dozowanie, a co za tym idzie oszczędność kosztów.


Instrukcja stosowania

Środek rozpyl na czyszczoną powierzchnię, po czym wytrzyj do sucha. Aby pozbyć się wyjątkowo trudnych zabrudzeń wymagane może być spłukanie i wyczyszczenie powierzchni szczotką lub zmywakiem.


Parametry

Pojemność:1 l