• Swish Scale Remover -  Preparat do usuwania osadów mineralnych - 5 l - Higiena.NET

Swish Scale Remover - Preparat do usuwania osadów mineralnych - 5 l

Kod towaru: SCALE REMOVER/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 95,95

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Scale Remover - Preparat do usuwania osadów mineralnych - 5 l

Opis

Środek do usuwania trudnych osadów z kamienia i rdzy

Wysokiej jakości środek marki Swish do czyszczenia osadów mineralnych, np. rdzy i kamienia wodnego. Dzięki wzbogaceniu formuły o unikalną mieszankę organicznych kwasów, Scale Remover sprawi, że takie materiały jak np. stal nierdzewna odzyskają dawny, naturalny połysk i będą wyglądać niemal jak nowe.

Scale Remover sprawdzi się perfekcyjnie przede wszystkim podczas mycia muszli toaletowych, umywalek i pryszniców, a także czajników, ekspresów do kawy czy zmywarek. Stanowi nieocenioną pomoc zarówno w codziennych obowiązkach, jak i podczas gruntownego czyszczenia.

Skoncentrowana receptura środka nie tylko bez trudu pozbędzie się nawet najbardziej uciążliwych osadów z twardej wody i rdzy, ale także uczyni to w sposób wyjątkowo wydajny. Scale Remover zagwarantuje Ci oszczędność oraz wyraźnie wpłynie na usprawnienie Twojej pracy i ograniczenie wysiłku do minimum. Dodatkowo, preparat pomoże także zneutralizować nieprzyjemne zapachy.


Instrukcja stosowania

Sposób użycia preparatu zależy od rodzaju czyszczonej powierzchni lub urządzenia:

  • Powierzchnie łazienkowe np. muszle toaletowe lub umywalki – Nawilż szmatkę lub gąbkę nierozcieńczonym środkiem i przetrzyj czyszczoną powierzchnię. Na koniec spłucz wodą.
  • Ekspres do kawy – Rozpuść około 120 ml środka w 1 litrze czystej, zimnej wody. Tak uzyskanym roztworem przepłucz wnętrze urządzenia. Po skończonym czyszczeniu przynajmniej dwukrotnie wypłucz ekspres czystą wodą.
  • Czajniki – Dno urządzenia należy zalać nierozcieńczonym środkiem i odstawić na czas około 2 minut. Po ich upływie czajnik należy dokładnie umyć czystą wodą.
  • Zmywarki do naczyń – Wnętrze urządzenia należy wypełnić w 75% gorącą wodą i dolać około 2-4 litrów środka do zbiornika zmywarki. Następnie uruchom zmywarkę na tryb czyszczenia. Po skończeniu programu należy dokładnie wypłukać jej wnętrze czystą wodą. Na koniec ponownie napełnij zmywarkę czystą wodą i uruchom na około 5 minut. Przed kolejnym zmywaniem naczyń, należy odpompować całą wodę użytą do czyszczenia urządzenia.


Parametry

Pojemność:5 l