• Swish SP - 300 – Płyn do czyszczenia łazienek – 5 l - Higiena.NET

Swish SP - 300 – Płyn do czyszczenia łazienek – 5 l

Kod towaru: SP300/5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 55,80

Ilość:

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 14 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish SP - 300 – Płyn do czyszczenia łazienek – 5 l

Opis

Swish SP - 300 – Płyn do czyszczenia łazienek – 5 l

Profesjonalny preparat wysokiej jakości do pielęgnacji powierzchni i urządzeń w łazienkach, takich jak prysznice, umywalki, muszle sedesowe czy posadzki. Preparat Swish SP - 300 pomaga pozbyć się nawet najtrudniejszych osadów z kamienia i mydła, a zawarte w nim składniki o działaniu dezynfekującym pomogą zabezpieczyć czyszczone powierzchnie przed bakteriami.

Dodatkowo, produkt jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, nie pozostawia po sobie nieestetycznych smug i śladów, oraz zastępuje nieprzyjemne zapachy, świeżą, przyjemną wonią.

Swish SP - 300 łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności.


Zastosowanie

Preparat nadaje się do czyszczenia tradycyjnego, bądź urządzeń do mycia maszynowego. W przypadku czyszczenia metodami tradycyjnymi środek należy nanieść na powierzchnię, wyszorować, a następnie wytrzeć bądź spłukać. Produkt należy rozcieńczyć z zimną lub ciepłą wodą. Aby zachować pełną wydajność, stężenie preparatu należy dostosować do poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie – 25 ml na 10 l wody
  • Średnie – 50 ml na 10 l wody
  • Duże – 250 ml na 10 l wody


Parametry

Pojemność:5 l