• Swish Poly Lock Ultra Floor Finish - Polimerowa powłoka zabezpieczająca o wysokim połysku - 3,78 l - Higiena.NET

Swish Poly Lock Ultra Floor Finish - Polimerowa powłoka zabezpieczająca o wysokim połysku - 3,78 l

Kod towaru: POLY LOCK ULTRA/3,78

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 145,20

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 6 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Poly Lock Ultra Floor Finish - Polimerowa powłoka zabezpieczająca o wysokim połysku - 3,78 l

Opis

Swish Poly Lock Ultra Floor Finish - Polimerowa powłoka ochronna o wysokim połysku i działaniu antypoślizgowym

Bardzo wydajny, polimerowy preparat do zabezpieczania i uszczelniania podłóg wykonanych z twardych materiałów. Poly Lock Ultra Floor Finish sprawdzi się świetnie zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, chroniąc posadzki przed skutkami intensywnej eksploatacji. Nadaje się do wielu rodzajów podłóg np.:

  • Linoleum
  • Naturalny i sztuczny kamień
  • PCV
  • Tarkett

Receptura środka została wzbogacona o składniki zwiększające odporność powłok na środki dezynfekujące, dzięki czemu Twoje podłogi pozostaną czyste i będą wyglądały atrakcyjnie znacznie dłużej niż dotychczas. Poly Lock Ultra Floor Finish w połączeniu z wysokoobrotowymi urządzeniami froterującymi zapewni powierzchniom nieskazitelny połysk bez smug i zacieków, który wyraźnie podniesie walory estetyczne pomieszczeń. Dodatkowo, powłoka gwarantuje także właściwości antypoślizgowe, które ograniczą liczbę niefortunnych wypadków.

Preparat jest niezwykle prosty w użyciu i bardzo wydajnie się rozprowadza - 1 litr preparatu wystarcza nawet na 65m2. Zapewnia Ci tym samym doskonały efekt w naprawdę przystępnej cenie i umożliwia zredukowanie odpadów po butelkach wykonanych z tworzyw sztucznych. Warto także pamiętać, że powłoki polimerowe skutecznie utrudniają osadzanie się brudu, dzięki czemu kolejne sprzątanie będzie znacznie prostsze.


Instrukcja stosowania

  • Zabezpieczanie posadzek - Użyj środka w koncentracie. Przed nanoszeniem powłok, skrupulatnie usuń z podłogi poprzednie warstwy. Jeśli jednak nie są uszkodzone, można nałożyć preparat bezpośrednio na nie. Następnie umyj i zneutralizuj powierzchnię czystą wodą. Gdy podłoga będzie gotowa, nanieś od 2 do 3 warstw preparatu z 30 minutowymi przerwami pomiędzy nimi. Pozostaw do wyschnięcia przed polerowaniem.
  • W przypadku mycia z nabłyszczaczem i odnawianiem przed użyciem rozcieńcz od 1 litra preparatu w 5 litrach wody, do 1 litra preparatu na 100 l wody. Poziom stężenie dostosuj do stopnia zabrudzeń. Tak uzyskany roztwór rozpyl na posadzce, a następnie przemyj mopem.


Parametry

Pojemność:3,78 l