• Swish Wash'n'Shine - Płyn do mycia i nabłyszczania posadzek - 1 l - Higiena.NET

Swish Wash'n'Shine - Płyn do mycia i nabłyszczania posadzek - 1 l

Kod towaru: SWISH/WASH/N/SHINE/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 19,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Wash'n'Shine - Płyn do mycia i nabłyszczania posadzek - 1 l

Opis

Środek do mycia i nabłyszczania posadzek

Niezwykle skuteczny preparat marki Swish do pielęgnacji podłóg, który łączy w sobie wele praktycznych funkcji. Wash'n'Shine przede wszystkim nie tylko bardzo skutecznie usunie zabrudzenia, ale także zapewni mytym powierzchniom nieskazitelny połysk bez smug. Sprawdzi się doskonale na szczelnych lub pokrytych powłoką polimerową, wodoodpornych powierzchniach takich jak marmur, płytki ceramiczne, PCV, panele czy granit.

Skoncentrowana formuła środka na bazie silikonu nie tylko pomoże Ci właściwie bez wysiłku pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń, gwarantując czystość bez smug, ale także przywróci powierzchniom blask. Wash'n'Shine dokładnie uszczelni podłogę i pozostawi po użyciu specjalną warstwę utrudniającą osadzenie się brudu w przyszłości.

Dodatkowo, oferowany preparat marki Swish ma także działanie antypoślizgowe, wyraźnie ułatwiające komfortową eksploatację. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Instrukcja stosowania

Preparat należy rozcieńczyć z czystą wodą. Poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzeń. Wash'n'Shine nadaje się do mycia powierzchni za pomocą tradycyjnego mopa, a także urządzeń do mycia maszynowego.

  • Lekkie zabrudzenia – około 10 ml środka na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia – około 25 ml środka na 1 l czystej wody


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!