• Swish Sun Up - Preparat do odnawiania powłok polimerowych o cytrynowym zapachu - 1 l
 - Higiena.NET

Swish Sun Up - Preparat do odnawiania powłok polimerowych o cytrynowym zapachu - 1 l

Kod towaru: SWISH/SUNUP/SPRAY/BUFF/946

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 28,90 37,75

28,90 zł Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 2 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish Sun Up - Preparat do odnawiania powłok polimerowych o cytrynowym zapachu - 1 l

Opis

Preparat polimerowy do usuwania uszkodzeń z powłok ochronnych o przyjemnym, cytrynowym zapachu

Profesjonalny preparat marki Swish do usuwania uszkodzeń i regeneracji powłok ochronnych. Sun Up sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach o dużym natężeniu ruchu, chroniąc posadzki przed skutkami intensywnej eksploatacji. Bardzo dobrze radzi sobie z podłogami wykonanymi z linoleum, PCV, granitu oraz marmuru i nie rozpuszcza się pod wpływem środków do dezynfekcji.

Skoncentrowana receptura środka wzbogacona została o wyjątkowo silny detergent D-Limonen, dzięki któremu pozbędziesz się przykrych zapachów, zastępując je przyjemnym, świeżym aromatem inspirowanym wonią cytrusów. Dodatkowo, w połączeniu z urządzeniami froterującymi, Sun Up bardzo efektywnie przywraca pierwotny połysk i atrakcyjny wygląd.

Dzięki skutecznej regeneracji powłok polimerowych, prezentowany środek wydłuży życie podłóg i wyraźnie wpłynie na usprawnienie oraz przyśpieszenie Twojej pracy. Sun Up działa skutecznie nawet w niewielkich dawkach, co gwarantuje obniżenie kosztów konserwacji powierzchni, a wygodny aplikator w spray'u ułatwia dozowanie.


Instrukcja stosowania

Nawliż podłogę mopem, po czym spryskaj ją niewielką dawką środka i wypoleruj. Na koniec wytrzyj podłogę suchym mopem w celu usunięcia skrystalizowanych drobin. Uwaga, należy unikać zabrudzenia padu.


Parametry

Pojemność:946 ml

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!