• Swish SP-110 Wood Floor Cleaner – Płyn do mycia podłóg drewnianych, koncentrat – 1 L - Higiena.NET

Swish SP-110 Wood Floor Cleaner – Płyn do mycia podłóg drewnianych, koncentrat – 1 L

Kod towaru: SP 110 1 L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 11,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Swish

Marka: Swish

W magazynie: 4 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Swish SP-110 Wood Floor Cleaner – Płyn do mycia podłóg drewnianych, koncentrat – 1 L

Opis

Swish SP-110 Wood Floor Cleaner - Płyn do mycia podłóg drewnianych, koncentrat – 1 l

Bardzo wydajny preparat do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni wykonanych z drewna, a także laminowanych, lakierowanych oraz olejowanych. Kompleksowe działanie SP-110 Wood Floor Cleaner sprawdzi się doskonale zarówno podczas codziennej pielęgnacji, jak i w przypadku usuwania trudnych plam. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób pozbędziemy się wszystkich uciążliwych zabrudzeń.

Oferowany środek nie tylko świetnie umyje podłogi, ale także zatroszczy się o ich stan. Receptura SP-110 Wood Floor Cleaner wzbogacona została o składniki konserwujące, dzięki którym Twoje powierzchnie pozostaną w doskonałej kondycji przez bardzo długi czas. Co więcej, jego regularne stosowanie podkreśli naturalne piękno drewnianych powierzchni. Preparat odżywi kolor naszych podłóg i przywróci im dawny połysk bez smug czy zacieków.

Dodatkowo, środek usunie przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas odprężającą, przyjemną wonią, która zwiększy komfort sprzątania.


Instrukcja stosowania

Oferowany preparat to bardzo ekonomiczny koncentrat, dlatego już niewielka jego ilość rozpuszczona w wodzie pozwoli otrzymać doskonałe efekty. Stosunek preparatu do wody zależy przede wszystkim od poziomu zabrudzeń:

  • Lekkie zabrudzenia ok. 2,5 ml preparatu na 1 l wody
  • Średnie zabrudzenia ok. 10 ml preparatu na 1 l wody
  • Trudne zabrudzenia ok. 20 ml preparatu na 1 l wody

Przed zastosowaniem na powierzchni, należy usunąć z niej luźne zabrudzenia oraz kurz. Uzyskany roztwór preparatu SP-110 Wood Floor Cleaner z wodą, może być wykorzystany zarówno w połączeniu mopem tradycyjnym, jak i urządzeniami do mycia maszynowego.


Parametry

Pojemność:1 l
Zastosowanie:Drewno, laminaty, podłogi lakierowane

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!